Poté, co Legendy porazily Malluse a vymazaly z času poslední anachronismus, ocitají se na neznámém území s Úřadem času. Vše se změní, když Constantine informuje Sáru o nové magické hrozbě, která tým zavede do Woodstocku. Constantine si myslí, že ví, jak novou hrozbu porazit, ale bude potřebovat pomoc týmu a jejich zvláštní kleptomanské nadání, aby mu pomohli s kouzlem. Mezitím se Nate a Rory vydají na dobrodružnou výpravu, při níž Nate čelí někomu ze své minulosti. (LUKICKK)

LachtanShows

Za celou existenci Flashe jsem nikdy neměl potřebu si stěžovat na CGI, protože bylo na televizní poměry skvěle zvládnuté. U Legend se to ale již moc nepovedlo a hned úvodní díl 4. řady mi nejen kvůli tomuto nedostatku, ale především zásluhou nesmyslů, jako jsou jednorožci nebo démoni, dal najevo, že tady se seriálem končím. S postavami se už budu setkávat jedině v crossoverech, viz blížící se Crisis on Infinite Earths. ()

Dave12345678

Jedná se o velmi dobrý start. Hodně jsem se nasmál, záporák byl zajímavý a těším se na Johna Constantina. Oceňuji také, že jsme se dozvěděli něco víc o Natovi a jeho rodině. Bohužel se zde na můj vkus hodně řešily vztahy, hlavě mezi Sarou a Avou. Hodnotím 83% ()