Poté, co Legendy porazily Malluse a vymazaly z času poslední anachronismus, ocitají se na neznámém území s Úřadem času. Vše se změní, když Constantine informuje Sáru o nové magické hrozbě, která tým zavede do Woodstocku. Constantine si myslí, že ví, jak novou hrozbu porazit, ale bude potřebovat pomoc týmu a jejich zvláštní kleptomanské nadání, aby mu pomohli s kouzlem. Mezitím se Nate a Rory vydají na dobrodružnou výpravu, při níž Nate čelí někomu ze své minulosti. (LUKICKK)

Dave12345678

Jedná se o velmi dobrý start. Hodně jsem se nasmál, záporák byl zajímavý a těším se na Johna Constantina. Oceňuji také, že jsme se dozvěděli něco víc o Natovi a jeho rodině. Bohužel se zde na můj vkus hodně řešily vztahy, hlavě mezi Sarou a Avou. Hodnotím 83% ()

LachtanShows

Za celou existenci Flashe jsem nikdy neměl potřebu si stěžovat na CGI, protože bylo na televizní poměry skvěle zvládnuté. U Legend se to ale již moc nepovedlo a hned úvodní díl 4. řady mi nejen kvůli tomuto nedostatku, ale především zásluhou nesmyslů, jako jsou jednorožci nebo démoni, dal najevo, že tady se seriálem končím. S postavami se už budu setkávat jedině v crossoverech, viz blížící se Crisis on Infinite Earths. ()