Legendy přistanou ve Francii během první světové války a požádají o pomoc J. R. R. Tolkiena, aby získali poslední části Kopí osudu od Legie zkázy. (LUKICKK)

micle21

Po dlouhé době jsem se u Legend hodně bavil, škoda, že to ke konci trošku ztratilo dech. Nicméně, konečně je Legion of Doom komplet, akorát jsem doufal, že budou hlavní 4, kteří se doteď nesešli, a rovnou je jich 5. Ale jsem rád, že se ukázal i Malcolm, holt si musel odskočit do Arrow no. :D ()

MasterD

Parádní character development u Micka Roryho (psychologie během a po zjištění, že jeho partner in crime už není halucinací). Sledovat morální dilema Amayi, jestli má zachránit životy svých blízkých, bylo taky něco! Narážky na LOTRa, Tolkien a proslov Ripa Huntera během válečné vřavy – to byl luxus. Žádné klišé, projednou. Vyhráli padouši, konečně, breaking expectations. A samozřejmě je to primárně komedie, s Wonder Woman nebo BvS to nejde srovnávat. Jediné, co mi vadilo, bylo, že na bojišti kapitánka jen tak nechala Micka podržet kopí (po tom, co bylo dáno najevo, že mu tým nevěří). Top. 93% (další epizody to bohužel zes*aly, i když jsou taky docela vtipný) ()