Legendy se společně s Flashem, Supergirl a Green Arrowem snaží zabít vetřelce. Zatímco vymýšlejí, jak Dominátory porazit, Steina rozptýlí aberace, kterou vytvořil v roce 1987. (LUKICKK)

SNCIS

Crossover Invasion Part 3: Finálová část sjednocení seriálové ligy spravedlnosti (Arrow, Flash, Supergirl a legendy). V první polovině se legendy podívají do padesátek. Ve druhé polovině se celá liga postaví mimozemšťanům. V závěru si zajde Arrow a Flash na pivko. Užil jsem si to! "Hej sukně, zavolej mi." - 90%. ()

SamVimes

Celý crossover: CW se plácla přes kapsu a i když to v porovnání s blockbustery pochopitelně celé pořád vypadá lacině, rozdíl oproti řadovým dílům vidět rozhodně je. Superhrdinské akce je ale v televizi i kinech tolik, že mě to už vlastně až tak nebere a podstatně víc mě zajímají interakce mezi postavami. A ty se tentokrát povedly na jedničku. Od minula počet postav ještě nabobtnal a těch hlavních i vedlejších jsou tu bez přehánění už desítky. Trochu paradoxně to ale funguje lépe než loni, tvůrci se evidentně poučili a dali si víc záležet na vyvážení prostoru věnovanému jednotlivým hrdinům. A třeba utahování si z Oliverovy neustálé zachmuřenosti, spojení vědeckých týmů nebo libovolná interakce Supergirl s hovadským Heatwavem jsou k nezaplacení. Prostřední třetina crossoveru je takovým menším intermezzem, protože se zároveň jedná o 100. díl Arrow. Díky scenáristické kličce se může objevit spousta mrtvých postav a nostalgii nic nestojí v cestě. Na jednu stranu je škoda, že se na tohle tak trochu „plýtvá“ prostorem crossoveru. Bez něj by ale zase Oliverovo jubileum bylo podstatně menší, protože by jinak kvůli kolizím v diářích určitě nedorazilo zdaleka tolik herců. CW vyprodukovala zatím nejpovedenější crossover. ()

Hust3r

Civil War meets Quicksilver from Civil War. I završení jednoho ohromného crossoveru se povedlo na jedničku, Oliver měl konečně "hug" scénu se Sarou a celkově to bylo velmi vydařené. Jen mi neseděl ten týpek agent Smith když byl v vroce 51 tak by mu muselo bejt aspoň 90 🙂 v čele vedení by nebyl 20 letej týpek přece 😂 ale což A Dig jak tam statečně bojoval. Takovej low chudák celkem 😀😀😀 Jen ten Steel měl děsnej oblek Best off hlaška! "Hey Skirt, call me!" 😀👌 ()

JG9

První půlka je taková nudná a sterilní zatímco druhá je mix všeho dobrého je to totiž z jedné strany epické a velkolepé ale z té druhé je to skvěle emocionálně zasazené takže ve výsledku docela dost dobré vyvrcholení ale jediné co nechápu proč nevzaly do Ligy nováčky, samozřejmně chápu Kid Flashe a tak nějak i Jesse Quick ale proč tam k sakru nedaly rekruty Arrowa? ale jinak jak už jsem říkal, dobré vyvrcholení tohoto crossoveru.8/10 ()