Napínavý thriller, jehož dej se odehrává v prostredí opuštené nemocnice. Do ní vniká skupinka mladých lidí, kterí si tu na svátek Halloween chtejí užít trochu zábavy. Místo toho ale odkrývají zdejší desivá tajemství. Aby odtud unikli, musí spolupracovat... A to nebude snadné. Mezi živé se totiž pripletli i duchové. (oficiálny text distribútora)

Morholt

Zase taková hrůza to nebyla. Je fakt, že efekty jsou z roku raz dva, většina herců stojí za starou bačkoru a pokud se režie pokouší hrát na nějakou paranoidní strunu, tak to působí směšně. Ale na druhou stranu si Ferrante zaslouží uznání za to, že se snaží vystačit si bez nějakých digitálních vychytávek, což se mu celkem daří a hlavně je tu prostředí nemocnice, které se podařilo využít takřka do puntíku. Pro mě tu byl navíc bonus v podobě holčičkového ducha a těch se bojim. Možná že kdyby pan režisér nepropadl kouzlu žralokového bizáru, něco by z něj i bylo. 55% ()

Simon@

Já nevim proč, ale absolutně nemám štěstí na dobrý horrory.. přitom toho nechci moc.. jen se prostě pěkně bát!!!! Chci krvavej, napínavej příběh s dobrým dějem a za každým rohem nečekanej zvrat, abych se až půjdu v noci na wc, musela neustále ohlížet po temným baráku, ve strachu, že někde cosi číhá.. tohle asi už nezažiju.. přijde mi, že horrory jsou čím dál tím horší a že dosud jsem měla největší hrůzu snad z Halloweenu.. a ten už si taky moc nepamatuju. Vždycky o prázdninách jezdívám za rodinou na Slovensko, kde s bratránkem dycky v noci koukáme na horrory.. když už je tma a všichni ostatní dávno spí.. a já si od toho slibuju, jak skvělá podívaná to bude.. a ono.. guvno.. nedávno jsme koukali na jakejsi horror japonské výroby, který neměl absolutně žádnej děj, mizernej příběh, všechny hlavní postavy nevysvětlitelně pochcípaly, protože zlotřilá mstící se mrtvá dívka se prostě nedala zastavit.. pointu sem naprosto nepochopila a bratránek v polovině filmu usnul.. musela jsem ho i budit, protože začal chrápat.. tohle byl nejhorší horror v mém životě.. spíš mě rozesmál než vyděsil.. u Ozvěny smrti (mimochodem takhle bych "boo" zcela určitě nepřeložila..) jsem měla podobné pocity.. nebylo to už tak zlý, chvílemi celkem good.. ale možná to říkám jen proto, že jsem předtím shlédla takovej odpad.. (tohle mi dokonce přišlo děsivější, než Závan smrti, který má o trochu lepší hodnocení, ale taky žádná sláva..) páni, sem se rozepsala,.. tohle těžko bude někdo číst ;-) ()

corpsy

Tak sa na to pozrime. Banda kokot@rov sa rozhodne, že v tú noc si pošmatrajú v dámskych nohavičkách a tak pripravia (fake) duchársky večer, pri ktorom by sa im to malo podariť. Podarí sa, ale na rukách ( a všade po tele ) budú mať trochu iné sekréty, ako sú tie vaginálne. Premisa je rovnako pornoidná, ako jej prednesenie pre diváka a to ešte radšej nepíšem o ďalšej dejovej línii. Čiže, rovnako ako pri XXX žánri každý pretáča na to najslastnejšie, tu si automaticky zoberte do rúk ovládač a pripravte si prstík na tlačítko FFWD. ()

eraserhead666

I přes nízké hodnocení film zaujal třemi věcmi. 1) Prvních pár minut jsem si myslel, že koukám na nějaký osmdesátkový horror a začínal jsem být nadšený, protože to vypadalo zajímavě. 2) Tvůrcům se nedá upřít barvitost bubu scén, nejskou stereotypní ale vrší všechny možné i nemožné, profláklé, kýčovité i nápadité a inovativní způsoby, jak vyděsit a vylekat. Triky se tak stávají nejpovedenější a nejzajímavější částí filmu. Problém není ani tak to, že jich vrší hodně za sebou, ale spíše to, že kromě toho dilm neobsahuje prakticky nic. Je to jen sled podobných scén, což devalvuje je samotné a neumožňuje jim vyniknout a zasáhnout. 3) Dee Wallace. Jak ta mě potěšila. Zrovna v okamžiku, kdy můj zájem upadl takřka na nulu. Zpočátku to tak vůbec nevypadá, ale během několika minut se film změní v pouhou nezvládnutou snahu vyděsit rádoby příběhem a pokusy, kterému nepomůže ani jinak příznivé prostředí psychiatrické léčebny. Je to slabé příběhem, herecky i obsazením. ()

Martin_W

Už dlouho jsem neviděl tak chabé výkony herců jako tady. Když někdo umíral, tvářili se jako by viděli mouchu na stěně. Špatně využitý námět, který vypadá jako amatérské video natočeno pro Youtube. Triky a umělá krev taky stály za prd. Za pár lekaček a hezký poster dávám hvězdu, na víc bych se nezmohl. Nechci vidět znovu. 25% ()