Končí sa rok 1999, blíži sa nové milénium. Earl Hickey, jeho tehotná manželka Joy, jeho mladší brat Randy, kamarát Donny Jones a Darnell Krabák Turner majú strach z toho, že sa celosvetový počítačový systém zrúti a v dôsledku toho dôjde ku koncu civilizácie. Na Silvestra sa schovajú v pivnici a hneď prvého januára 2000 sa vyberú rabovať. Napokon sa rozhodnú, že zostanú bývať vo veľkom obchodnom dome. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí devätnásta epizóda z prvej série nesie názov "Y2K" (Koniec civilizácie). Končí sa rok 1999, blíži sa nové milénium. Earl Hickey, jeho tehotná manželka Joy, jeho mladší brat Randy, kamarát Donny Jones a Darnell Krabák Turner majú strach z toho, že sa celosvetový počítačový systém zrúti a v dôsledku toho dôjde ku koncu civilizácie. Na Silvestra sa schovajú v pivnici a hneď prvého januára 2000 sa vyberú rabovať. Napokon sa rozhodnú, že zostanú bývať vo veľkom obchodnom dome. ***** ()