Prišiel čas na bod číslo dvestodva: ukradol peňaženku chlapíkovi na benzínovej pumpe. Earl Hickey sa rozhodne, že ju vráti jej majiteľovi. Keď príde ku nemu domov, tak sa dozvie, že touto krádežou prekazil jemu a jeho manželke svadobnú cestu. Takže by ju radi absolvovali teraz. Earl však bude musieť za neho zaskočiť v práci, aby si mohol zobrať dovolenku. Stane sa z neho zamestnanec fast foodu, kde natrafí na desne protivného vedúceho prevádzky. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvanásta epizóda z prvej série nesie názov "O Karma, Where Art Thou?" (Karma, kde si?). Prišiel čas na bod číslo dvesto dva: Ukradol peňaženku chlapíkovi na benzínovej pumpe. Earl Hickey sa rozhodne, že ju vráti jej majiteľovi. Keď príde ku nemu domov, tak sa dozvie, že touto krádežou prekazil jemu a jeho manželke svadobnú cestu. Takže by ju radi absolvovali teraz. Earl však bude musieť za neho zaskočiť v práci, aby si mohol zobrať dovolenku. Stane sa z neho zamestnanec fast foodu, kde natrafí na desne protivného vedúceho prevádzky. ***** ()