Prišiel čas na vyčiarknutie bodu číslo sedemdesiatštyri: vždy skazil Joy Vianoce. Dával jej nevhodné, lacné darčeky. Earl to chce odčiniť. Keď neohlásene príde navštíviť Joy, nájde u nej jej rodičov. Tí nevedia o tom, že sa už rozviedli. Joy ho požiada o to, aby predstieral, že sú stále manželia. Tým by jej vynahradil všetky tie zničené Vianoce. Randymu sa podarí vyhrať nové auto. Je to vianočný darček pre jeho brata Earla. Ten ho chce darovať Joy. Jej matka ho však prehrá v kasíne. Všetko sa to skomplikuje a na povrch vyplávajú mnohé klamstvá a tajomstvá. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí desiata epizóda z prvej série nesie názov "White Lie Christmas" (Vianoce, klamstvá a tajomstvá). Prišiel čas na vyčiarknutie bodu číslo sedemdesiat štyri - Vždy skazil Joy Vianoce. Dával jej nevhodné, lacné darčeky. Earl to chce odčiniť. Keď neohlásene príde navštíviť Joy, nájde u nej jej rodičov. Tí nevedia o tom, že sa už rozviedli. Joy ho požiada o to, aby predstieral, že sú stále manželia. Tým by jej vynahradil všetky tie zničené Vianoce. Randymu sa podarí vyhrať nové auto. Je to vianočný darček pre jeho brata Earla. Ten ho chce darovať Joy. Jej matka ho však prehrá v kasíne. Všetko sa to skomplikuje a na povrch vyplávajú mnohé klamstvá a tajomstvá. **** ()