Earl Hickey sa podujme riešiť osemdesiatyšiesty bod zo svojho zoznamu: ukradol auto jednonohej žene. Ukáže sa však, že nie je na to ešte ten správny čas. Tak sa teda vrhne na bod číslo štyri: pripravil otca o možnosť byť starostom Camdenu. Vďaka Earlovým nezákonným aktivitám nebol jeho otec zvolený do tejto funkcie. Po štyroch rokoch navštívi svojich rodičov s tým, že chce pomôcť Carlovi Hickeymu vyhrať primátorské voľby. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí deviata epizóda z prvej série nesie názov "Cost Dad the Election" (Earlov otec kandiduje na starostu). Earl sa podujme riešiť osemdesiaty šiesty bod zo svojho zoznamu - Ukradol auto jednonohej žene. Ukáže sa však, že nie je na to ešte ten správny čas. Tak sa teda vrhne na bod číslo štyri - Pripravil otca o možnosť byť starostom Camdenu. Vďaka Earlovým nezákonným aktivitám nebol jeho otec zvolený do tejto funkcie. Po štyroch rokoch navštívi svojich rodičov s tým, že chce pomôcť Carlovi Hickeymu vyhrať primátorské voľby. **** ()