Earlova bývalá manželka Joy sa ide vydávať za svojho nového druha Darnella Turnera zvaného Krabák. Randymu príde pozvánka na svadobnú hostinu s poznámkou, že si môže so sebou priviesť hocikoho okrem svojho brata. Ako svoj doprovod si zvolí Catalinu, ktorú tajne miluje. Earla nahnevá, že ho Joy nepozvala a navyše naplánovala sobáš v deň jeho narodenín. Earl sa na svadbu predsa len dostane a takmer ju celú zničí kvôli svojej pravdovravnosti. Nakoniec sa však všetko dobre skončí a z Joy sa stane pani Turnerová. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí ôsma epizóda z prvej série nesie názov "Joy´s Wedding" (Joy sa vydáva). Earlova bývalá manželka Joy sa ide vydávať za svojho nového druha Darnella Turnera zvaného Krabák. Randymu príde pozvánka na svadobnú hostinu s poznámkou, že si môže so sebou priviesť hocikoho okrem svojho brata. Ako svoj doprovod si zvolí Catalinu, ktorú tajne miluje. Earla nahnevá, že ho Joy nepozvala a navyše naplánovala sobáš v deň jeho narodenín. Earl sa na svatbu predsa len dostane a takmer ju celú zničí kvôli svojej pravdovravnosti. Nakoniec sa však všetko dobre skončí a z Joy sa stane pani Turnerová. **** ()