Francois vyhrál v loterii a zaplatil nádherné prostitutce Daniele (M. Bellucci), aby s ním žila, dokud společně neutratí všechny peníze. Krásku mu všichni závidí, jenže Danieliny city jsou poněkud nestálé, a navíc se na scéně objeví Danielin bývalý milenec Charly (G. Depardieu)... (oficiálny text distribútora)

blackrain

Očekávala jsem, že dostanu takovou milou francouzskou variaci na slavnou Pretty Woman. Nic takového jsem ale nedostala. Tak jsem si alespoň chtěla udělat další zářez na filmové pažbě Monicy Bellucci a to byla zdá se taky chyba. Tak v čem je sakra zakopaný pes? Už vím, v režisérech, které nezajímá příběh, ale jen krásné tělo se slavným jménem. Najde se konečně někdo, kdo obsadí tuto herečku do nějakého filmu kvůli tomu, že umí hrát a ne kvůli tomu, že má bezchybné tělo? (Mimochodem, to jí může většina žen závidět. Já samozřejmě taky.) ()

Z0oMb3E

Pretty woman na európsky spôsob. Avšak na rozdiel od americkej verzie je tento film určený skôr pre mužské oko. Monika toho ukáže viac (a to je asi jediná vec, prečo som ten film pozeral), ako Julia. Scenár a zápletka je poskladaný, z viacerích filmov s podobným zameraním. Už spomínaný film Pretty woman, Neslušný návrh a dokonca prvá verzia slovenskej Nevesty pre milionára (paradox-chlapík sa tvári, že má prachy, len aby zbalil najkrajšiu šlapku, ale popri tom nemá ani korunu). Vlastne na rečiach a tele Moniky Bellucci stojí a padá celý film. Do žánru komédia by som snímok nezaradil, i keď jedna úsmevná scéna (sex so susedkou a návrat Danielle) tam bola. Skôr by som ho dal na rozmedzie eroticko-romantický. Na navodenie príjemných snov (pre pánov) odporúčam sledovať pred spaním :o). ()

+sfinx+

Už to tu bylo zmíněno mnohokrát, ale proč to nezopakovat - Monica zaujme a to hned na několik hvězdiček ;-) Příběh taky nenudí - i když je občas potíž s jeho sledováním (ať už je to způsobeno vsuvkami nebo svlečenou hlavní hrdinkou..). Přesto si každý z hlavních hrdinů zaslouží min. jednu hvězdu Depardieu jako pasák vypadá věrohodně, Campan, jako zamilovaný hrobař Alfonz, jehož také zlobila pumpička je taky dobrý a třešnička na dortu v podobě překrásné Bellucci nepotřebuje komentářů.. ()

castor

„V autě lidé souloží. V pokoji se lidé milují.“ Asi jako valná většina (a to nejen z pánského diváctva) jsem si tento dosti rozpačitý paskvil pustil zejména pro vnady Monicy Bellucci. Combien tu m'aimes? je zvláštní film, který by si tuze přál, aby jeho podivná chuť zůstala na patře ještě dlouho po vysunutí disku z přehrávače. Myslím, že dobrý úmysl i nápad ale nevyšel podle očekávání.. Distributorem nazývaná francouzská variace Pretty Woman postrádá uvěřitelnější linku, skáče z dramatu ke komickým situacím, kdy neví, čím chce být. Celý snímek ojedinělého legendárního zjeva Bertranda Bliera tak stojí a padá na ústřední dvojici, bezpochyby zajímavém Bernardu Campanovi a bezkonkurenčně záběru lahodící Monice Bellucci, která zřejmě nikdy nevystoupí z oparu „té prsaté femme fatale“. Neuskutečněná touha po studiích práv nahradila přehlídková mola, rodilá Italka navíc plynule hovoří francouzsky i anglicky a své role hrála ve všech jmenovaných jazycích. Jako prostitutka Daniela dodala své postavě náležitou jižanskou emocionalitu: výbušný temperament, nestálost i smysl pro partnerské hodnoty. No, má to své momenty, takže nakonec budu hodně velkorysý.. 50%. ()

BaronX

Tak tohle mohou natočit opravdu jen frantíci … není to totiž vůbec film, je to divadlo, ale … jaké panečku!!! Celým filmem se nesou skvělé hlášky, kterým vévodí Monica Bellucci se svým: „Je úplně normální, že mě miluješ. Všichni muži mě milují. Narodila jsem se k tomu, aby mě muži milovali!“ ta žena ví o čem mluví, to není výstřel do tmy – království za Monicu Bellucci!!! ()

• V 7. minutě, kdy Daniela (Monica Bellucci) vchází do místnosti, má na levé ruce prsten, avšak když rozsvěcí lampičku, prsten nemá. (daniel.j)
  • Film byl natočen za tři měsíce. Natáčení probíhalo od února do dubna 2005. (Terva)