Poldové z Rosenheimu

• Nemecko Die Rosenheim-Cops
Nemecko, (2002–2024), 415 h 40 min (Minutáž: 45–50 min)

Scenár:

Horst Kummeth, Thomas Baum, Thomas Schmid, Martina Maurer (viac)

Joseph Hannesschläger, Igor Jeftić, Max Müller, Marisa Burger, Karin Thaler, Alexander Duda, Tom Mikulla, Christian K. Schaeffer, Diana Staehly (viac)

Jamal

Stačil mi jeden díl, který jsem přetrpěl až do konce. Dva policisté Korbinian Hofer (Josef Hannesschläger) a Ulrich Satori (Markus Böker), kteří dělají pořádek na venkově. První z nich je mlaďas, který si hraje na arogantního, namyšleného a při výslechu až agresivního policajta. Seriál se snaží o špetku inteligentního humoru, ale vůbec se mu to nedaří. Příběh je slabý, bezvýznamný a absolutně nestrhující. Jediné "pozitivum" je, že se při něm dobře usíná. (( :: ()

Colonist

Německých seriálů o policajtovi (policajtech), co řeší případy někde na venkově uprostřed přírody už bylo tolik, že to člověka ani nepřekvapí. Tenhle není nijak výjimečný a nepřináší nic nového. ()

adams89

Ti dva policajti jsou vlastně takoví naši Pat a Mat. Jejich případy a metody vyšetřování někoho těžko zaujmou, zato ty jejich bláboly ale spolehlivě pobaví. Několik epizod, které jsem měl možnost vidět mě o tom alespoň přesvědčily. Kdyby Doktor z hor chytal zločince, vypadalo by to asi takhle. ()

JKL

Noo, rozhodně lepší než Komisař Rex. Jako komediální seriál pobaví, jako kriminální také, ale trochu jinak... :) ()

NICOX

Zatim sem viděla jen první díl, a na to že je to německá kriminálka (který nesnášim), to nebylo špatný. Docela i vtipný. Ale po prvním dílu se to dá jen špatně ohodnotit, takže možná své hodnocení ještě změnim. 50 % //// Ne, tak nic neměnim./// Tak nakonec sem si to rozmyslela, zvyšuju o 1*, protože je to jediný na co se ted dá přes den dívat. 65 % ()

PenaPP

Buď je to tím, že se na to koukám až pozdě v noci, anebo je tenhle seriál prostě geniální - po detektivní stránce to není až taková sláva, ale po komediální je naprosto dokonalý. ()

Carthorias odpad!

Seriál nasazený Novou mezi 3. a 4. ráno asi nebude zrovna bomba. Jediná dramatická situace, kterou jsem za celý díl viděl, byla, když tlustej policajt ztratil povlak na peřinu. A to si jako nervydrásající krimiseriál fakt nepředstavuju. ()