filmmovier

Zajímavé, výborná atmosféra a tentokrát navíc i opravdu výtečné obsazení (nejen Christopher Lloyd, ale pro mně i navic mnohem úžasnější Tony Todd) a pokud jde o Garrise, je Valerie na schodech rozhodně lepším z jeho příspěvků do seriálu, je skvěle napsaná, má zajímavé postavy i výborný děj. A jak už bylo řečeno, atmosféra tomu rozhodně nechybí. Druhá série je sice slabší, než ta první a už mě tolik nebere a ačkoliv je tenhle díl slabší i v rámci seriálu, pořád je to fajn nadprůměr. 75%. ()

Frajer42

Další duchařina, která oplývala zpočátku zajímavou atmosférou opuštěného tichého a stařičkého místečka pro začínající a neúspěšné spisovatele. Jakmile vyplavaly věci na povrch, tak se z toho stala poměrně nezajímavá sračka, které nelze odpárat pouze špetku originality, protože to, že by spisovatelé probudili k životu svoje vlastní postavičky, to jsem opravdu ještě v žádném filmu nezažil a snad už bych to ani nikdy zažít nepotřeboval. Všeho všudy jsou k vidění 3 vraždičky. Z toho je pěkná pouze jedna, kdy čertík vytáhne ústy frajery část vnitřností, které nedovedu blíže identifikovat. Konec stojí úplně za hovno. Od strčení čertíka do pece, které bylo naprosto sprostě ukradnuto z pohádky o perníkové chaloupce až po úplně šílený závěr, kdy se z hlavního hrdiny stalo několik stovek až tisíců popsaných A4. ()