PKD

Stejně jako 10.episoda mi to silně připomíná Kinga.;-) Žeru, jak kamera projede skrze panoramatické dveřní kukátko.:) A taky nevím, kdo je větší hajzl, ten tlutoprd, nebo ti manželé.;-) ()

BlackTom

Od Landisa som čakal trochu viac. Jeho druhý príbeh je priamočiarejší, jednoduchší a tým pádom aj predvídateľnejší. Inšpirácia Psychom a Stepfatherom čisto náhodná. Hrdinovia sú však sympatický a tak je to aspoň lepší priemer. ()

filmmovier

Výborná a zatraceně milá záležitost se sympatickým tlouštíkem v hlavní roli a výtečnou závěrečnou desetiminutovkou. Skvělý námět, výborné zpracování, sympatické postavy, výtečná hudba i režie, prostě další naprosto perfektní záležitost a jeden z nejlepších dílů celého seriálu. Rodinu jsem si fakt užil a mix žánrů v ní funguje na výbornou. 90%. ()

Frajer42

Celkem solidní legrácka o prostorově výraznějším a lehce psychopatickém pánovi, který nemá několik kostlivců ve skříni, nýbrž v obývacím pokoji. Jeho sbírka se samozřejmě patřičně rozrůstá. Vše se táhne ve velmi odlehčeném rytmu. Diváka jistě nejvíce potěší poměrně nečekaná a moc hezká pointa. Tohle je po delší době jeden z pěknějších dílů, který stojí za to vidět ()