filmmovier

Výtečná záležitost, které nechybí výborný humor, ani skvěle napsané a sympatické postavy, ale která hlavně má naprosto skvělý nápad a zejména scény, ve kterých si detektiv představuje, jak se celá vražda mohla odehrát, fakt stojí za to. V této epizodě skutečně horor nehledejte, otázka ovšem je, jestli by Jelení ženě vážnější tón neuškodil (pravděpodobně ne, ale takhle nevážně a odlehčeně je to fakt výborná jízda, která se řadí k mým vůbec nejoblíbenějším epizodám). Rozhodně doporučuji, možná to nesedne úplně každému, zejména těm, kteří od epizod tohoto seriálu čekají nějaké seriózní záležitosti, ale ostatní si tenhle díl užijí. 100%. ()

MightyHal

Když to budu brát samostatně, tak je to podle mně jedna z nejlepších hororových komedií která vznikla. Landis tu opět propůjčuje svůj nezaměnitelný talent pro černo-absurdní komiku a servíruje příběh o vraždící srnce. Celá ta sranda je navíc v tom že se ten příběh tváří vážně (až na snovou sekvenci) a celé herecké obsazení se bez pitvoření snaží celou zápletku zahrát jako normální detektivní thriller, což napomáhá celé absurdnosti více vyčnívat a bavit. Samozřejmě Benben jako životem zničený detektiv je skvělý a spolu s ním i jeho parťák. Prostě celé si to krásně sedlo a já tohle řadím ke svým nejoblíbenějším žánrovkám. Škoda jen že to zapadlo, jelikož kdyby to byl samostatný film tak by to mělo určitě větší kult kolem sebe. ()

Frajer42

Mám trošku slabost pro americký zapadákov, takže jsem byl okouzlen prostředím. Samotný "horor" není ani v nejmenším hororem, nýbrž nepříliš vtipnou komedií. Přiznám se, že dle názvu jsem si představoval takřka totožný film. Bez většího napětí vám němá Indiánka se srnčím podvozkem zabíjí nadržené pány. Na druhé straně stojí detektiv zničený životní tragédií. Celé je to bez špetky orginality. Až se mi skoro chtělo dát hvězdičku jedinou. Ale když to srovnám s hovnama, jako je třeba Čokoláda, tak musím přeci jen udělat větší rozdíl v hodnocení. ()

Trevor

Miestna polícia vyšetruje vraždu muža, ktoré bolo dobité takmer na nepoznanie a na mieste sa našli otlačky stôp lesnej zvery, konkrétne jeleňa. Detektívovi sa však nezdá pravdepodobné, že jeleň sa na miesto činu vôbec mohol dostať. Obetí začína pribúdať a teória detektíva, ktorej sa všetci smiali je možno oveľa bližšie realite ako si ostatní členovia policajného zboru mysleli...príjemná epizóda, ktorá zodpovedá rozpočtu a možnostiam hercov a štábu čo sa týka efektov, z tejto epizódy by bola jedna z lepších epizód seriálu Akty X, ak by ich točil rovnaký tým ľudí a účinkovali v ňom aj nezabudnuteľní Mulder a Scullyová... ()

TERRORDROME

Ďalší komediálne ladený diel kde skrachovaný detektív vyšetruje udupané obete a príde na stopu srnčej ženy z indiánskych mýtov. Má to sympatických hrdinov a fajn humorné vyprávanie, hlavne scéna kde si detektív predstavuje rôzne scenáre ako sa mohli zločiny stať a všetky jeho nápady sú úplné hovadiny, ako sám skonštatuje. Nemám žiadne výhrady, horor to síce nie je, ale zábava hej a to sa počíta. ()