Majstri hrôzy - Season 1 (2005) (séria)

Chocolate (S01E05)

(epizóda)

JASON_X

Zápletka o mimovolném propojování myslí dvou lidí není špatná (něco podobného jsem už kdysi v nějakém scífku četl), jen to její zpracování... Ca tři čtvrtiny filmu máte dojem, že se nedíváte na kapitolu z Masters of Horror, ale z retardované série Playboy Late Night, kterou nás oblažovala porevoluční TV. A ona "nejkrásnější žena na světě" je pak ve finále vulgárně a primitivně vyhlížející laciná šlápota s hlasivkami zdevastovanými šnapsem a tabákem. ()

honajz2

No, horor... Spíš romantická fantasy, lehce okořeněná soft-pornem, která se pak zvrtne do thrilleru, nebo možná krimi, ale bát se nebylo čeho, snad jen toho, jak se ti dva v závěru chovají úplně pitomě. Přitom námět by měl něco do sebe, mě osobně přijde dost zajímavý, ale v tomhle podání opravdu nefungoval, zvlášť, když ani neměl ujasněné, čím chce vlastně být. A možná se ani nehodí do hororu, i když záleží na podání. Tohle bylo dost mimo záměr antologie, ale pořád je to koukatelnější, než to, s čím přišel Hopper... 2* ()

Frajer42 odpad!

Absolutně debilní film o retardovi, který se myšlenkově spojí s nějakou kurvou a prožívá na vlastní kůži to co ona. Ó veliký zvrat filmu! Kurva odkrouhne jakéhosi šikmookého umělce. Po nějaké době nasbírá frajer pár indícií a jede ji do Kanady najít a kontaktovat. Poté už se nestane prakticky vůbec nic. Škoda slov! ()

filmmovier

Jednou to přijít muselo... Čokoláda má nezajímavý příběh (který by zajímavý klidně být mohl, jen prostě není, což možná je způsobeno zpracováním) a navíc to celé skončí divně, neoriginálně, nezáživně, naprosto pitomě a narychlo. Ač vyústění a vlastně i průběh jsou snadno odhadnutelné, postavy jsou dementní, divné, nezajímavé, ale herecké výkony jsou fajn - můj oblíbenec Matt Frewer by klidně mohl dostat víc prostoru a Henry Thomas... ten vypadá furt jak Eliott. Tahle epizoda ale taky není žádná velká srágora, pocity nudy nenavozuje a s tempem vyprávění jsem problém taky neměl, sledovat se to dalo úplně v pohodě a čert ví, co přinesou další díly. Čokoláda je ale líně zpracovaná a ten námět je prostě fakt debilní. 50%. ()