Každý den karneval je původní televizní film natočený podle románu Jana Padycha Bouře ve sklenici piva. Hrdina - pojišťovací agent - ve snaze zajistit svoji novou rodinu podnikne efektivní zátah na klienty, netuší však, že se na jiných místech na něj šije bouda a zřejmě ne jen jedna. Rychlost, s jakou se problémy začnou bezohledně kupit, závratně stoupá a pád se stává nezvladatelný. (oficiálny text distribútora)

markyzgero

malý ostravský pusher http://www.csfd.cz/film/88170-dealer/ s příšerným soundtrackem. čmaňa aka kim bodnia se snaží přežít na ulici novodobého pojišťováckého streetu. čmaňa má problém, ale zhostí se ho se ctí. přestože má ženu a dítě a ošuká jitku asterovou, zvládne vyřešit všechny záležitosti a ukáže nám, že život tajného pojišťovacího agenta je jen prázdnou a lacinou slupkou, kterou je třeba překonat. pavel zedníček volá----freedom. osvoboďme se od laciných pojišťovacích triků. pavel zedníček říká-let it be... ()

Tyler

Děkuji komerčním televizím za to, že nás krmí Big Brotherem a VyVolenými. Myslím to vážně, protože jen díky neuvěřitelně chudé programové nabídce jsem poznal, že v České televizi se přece jen pořád točí zajímavé a dobré televizní filmy! "Každý den karneval" není výjimkou...Příběh požitkářského, ale lehce naivního pojišťováka padajícího na samé dno je velkým sólem pro Pavla Zedníčka a je nutno uznat, že Čmaňa rozhodně není jen komediant, ale hlavně výborný herec. Také zasazení do specifického ostravského prostředí se ukázalo jako dobrý tah. Je jen škoda, že se režisér uchýlil v některých momentech k násilnému zakomponování "ozvláštňujících" vizuálních a zvukových efektů, které k ryze obyčejné, ale lidské výpovědi o veletočích osudu dle mého nepatří. ()

Rosalinda

Celkově dost nevyvážený film, ale na straně druhé překvapivě docela dobrý. Jak na miskách vah! K tomu dost hlasitá a občas rušivá hudba (sem tam ale přesná a výstižná... jak na miskách vah!) a skvělý pan Zedníček. Zajímavé a svého času aktuální téma. Celkově jsem z těch vln nahoru dolů docela zmatená, ale uprostřed zůstávám bezpečně. ()

Falcor

Jo, pojišťovák, ten tvrdý chleba má. A to nejen takový neschopný a naivní smolař, jakého nám zde, klasicky průměrně, předvádí Zedníček. Škoda, že po shlédnutí této nenáročné inscenace, se nejednomu pojišťovacímu agentovi bude opět pracovat se svými klienty o něco hůř. Ještě štěstí, že znám i řadu pojišťováků, kteří myslí, věřte nebo ne, i na dobro svých „oveček“. To myslím bez ironie. Vždyť jim jde přeci i o následné provize, a ty jsou jen tehdy, je-li klient spokojen, no ne? ()

Angerr

U televizních filmů mi obvykle vadí trapné výkony herců. Tento film není výjimkou, naštěstí ale většinu času pozorujeme pouze skvělého Pavla Zedníčka v roli muže, jež má jedno z nejodpornějších povolání vůbec. Film je jen obrazem naší současnosti (to je poznat i z hudby, kterou tvoří velké pecky posledních let), žádné řešení nenabízí. Smutný konec završuje zpráva o čekaném dítěti. Potřebuje to komentář? 8/10 ()