Skupina lupičů přepadne banku a jejich vůdce Johnny (Victor Brown) přitom dokonce unese vlastního syna. Po jejich stopách se vydává šerif Thomas ‘Swede’ Lundstrom (Patrick Duffy), jeho přítel a zároveň Johnnyho otec, pistolník Samuel Kendrick, a bankéř Edwin, který prý nikdy neměl zbraň v ruce. Lupiče chtějí rovněž dopadnout dva nájemní vrazi. Mezitím se Johnny čím dál více sbližuje se synem a plánuje opustit bandu. (oficiálny text distribútora)

DrifterSoul

Naivní, předvídatelná směs nepřesvědčivých klišé, posbíraných z různých jiných westernů, někdy až trapně komických. Jednu * dávám jen za krásnou přírodu. ()

cernymotyl

Čím déle jsem se na tento film díval, tím víc jsem nabýval přesvědčení, že je to western pro dvanáctileté kluky. Celkový dojem navíc kazí hrozně laciné seriálové zpracování. Než takový western, to raději žádný western. ()

G.Bookwrom

Strašně naivní a hloupoučké. Šerif a jeho dva společníci pronásledují lupiče, kteří kromě lupu seberou i malého kluka - syna jednoho lupiče a ten si asi v polovině filmu vzpomene, že už lupičem být nechce a, že se od ostatních trhne. Ti mu to však nechtějí dovolit. U pronásledovatelů si zase jeden z nich asi ve dvou třetinách filmu vzpomene, že vlastně s nimi jede proto, že jednoho z nich nenávidí a chce ho zabít. (což, kdyby nebyl sklerotický a vzpomněl si na to dřív mohl učinit mnohokrát) Šerif mu to však vymluví a stanou se zase kamarády. Ale jinak to docela dobře odsýpá, takže průměr. ()