Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiálny text distribútora)

Bebacek

Mnohem lepší než Pusinky od Babinské. Narozdíl od nich Agáta nic neukáže, protože proč taky + její postava je fajn v tom, jak se nedá! Stěžovat si na product placement je přízemní, stejně jako předsudečně podceňovat Hanychovou. Filmařsky to sice není kdovíjaké, ale mezi všemi těmi prcacími nadrženými teen komediemi té doby je tohle vlastně výjimečná věc. ()

zdepapepa odpad!

Rachel to v Přátelích jednou řekla hezky: "Nejsem na dně. Nejdřív je totiž dno, pak pětimetrová vrstva hnoje a pak teprve jsem já." No tak zhruba v této lokaci se nachází i Agáta Hanychová a zbytek štábu tohohle filmu, který by si radši ani neměl říkat film. Tenhle film má vlastně jen dva klady, a i ty závisí na vaší kongnitivní schopnosti - a) pohled na Agátu Hanychovou vás neirituje, ba naopak vás přitahuje a b) jste tak cyničtí, jako já, a budete si celý film dělat srandu z toporného herectví, děr v ději či všudypřítomné pseudofilozofii hrající si na tajemno. V jednu chvíli si ten film tuším dokonce dělal srandu sám ze sebe (ve špatném slova smyslu). Výsměch všem hudebním soundtrackům je pak doprovodná hudba, která se snaží líbit, ale zhruba v dobré půlce scén se k dění na obrazovce (plátně) vůbec nehodí. Závěrečná scéna pak korunuje tento vyleštěný výkal - režisér se ani neobtěžuje kvůli ní zastavit titulky. Pro mě nejhorší film co jsem kdy viděl, který se ovšem ironicky stal asi mým nejvtipně komentovaným. ()

Mulosz odpad!

Rychy sled zivotnich mouder, prislovi a klise v kazde vete mi stylem hodne pripominal Kamenak. Nekolikrat jsem u tohoto pekla zaplakal. Hanychova diky sve vizazi nebyla tim nejhorsim clankem "filmu", veskere zlo a smrduto prameni od tvurcu samotnych, Hanzliku, bez radsi skladat zeleninu do supermarketu. Z "hereckych" predstavitelu byl, je a bude nejvetsim zoufalcem Radek Kuchar z Klubu Kecup. ()

Sobis87 odpad!

Snaha o postmodernu, existencialismus a především o dobrý film ztroskotala snad na všem...scénáři, režii, otřesných hereckých výkonech, atd. Blbec, co se krčí v koutě a poslušně drží hubu se dá lépe vystát než blbec, co furt kecá a mermomocí se snaží okolí přesvědčit, že mu to sakra pálí. Crash Road je naprosto dementní a příšerný film, který si hraje na umění a já ho vůbec nemohl vystát...ani dokoukat v jednom kuse. Ohavnost. ()

sta odpad!

to je neuvěřitelně špatnej film.. ale Agáta překvapivě nebyla zasse až tak špatná.. na rozdíl od scénáře (byl-li) a antirežie Kryštofa Hanzlíka.. možná za pár let bude blůrej s tímto filmem předmětem kultu a každý milovník "opravdu špatných filmů" bude slintat blahem, jak strašný Crash Road je. bohužel nežijeme v budoucnosti ()