Holá pěst

(neoficiálny názov)

Američanka Susanne Carter cestuje na Filipíny, aby našla svoju sestru Bonnie, ktorá tu zmizla. Tá mala v úmysle napísať správu o miestnom drogovom karteli. Susanne dokáže očariť, dokáže zviesť, ale nesmiete ju podceniť. A že ju ani miestny gang nemôže brať na ľahkú váhu, o tom ho presvedčí jej čierny opasok v karate. (beso74)

vitekpe

Tak tady bohuzel s kolegou Karlosem nemuzu souhlasit. Zvlastni artove zpracovani a jakasi syrovost delala z TNT zajimavou a koukatelnou vec. Tady byla bohuzel veskera pridana hodnota rozpliznuta do bezne lacinejsi osmdesatkove produkce, a film nema prilis co nabidnout. Prestoze ano, pribeh je hodne podobny, ne-li primo stejny. ()

Martin741

Nudny a dost plany film o tom, ako krutohusta kataristka ide do akejsi prdele /tusim Filipiny, ci co to bolo/ najst stratenu sestru. nebavia ma tieto kataristicke suboje, kde sa bije zenska s chlapom : 50 % ()

JohnnyD

Remake TNT Jackson, ktorý zaujme najmä trashovým synťákovým motívom, vtipnou variáciou na nahé kung fu z TNT Jackson a prekvapivo dosť dobrou erotickou scénou. ()

Karlos80

Taková předělávka blaxploitationu "T.N.T. Jackson", ale v mnohem lepším-vylepšenějším provedení. Film má velmi dobrý spád, je přímočařejší, akčnější i zábavnější a samozřejmě že i násilnější. Choreografie bojových scén na béčko není vůbec špatná, zabijácké synt/funky hudební score lahůdkové. V hlavní roli horká blondýnka-specialistka na bojové umění (Jilian Kesner), která tu mlátí své soupeře hlava-nehlava - v jedné scéně v zápalu boje a boje o svůj život se dvěma šmejdama, naše hlavní hrdinka ztrácí postupně všechny kousky svého oblečení, až zůstane jen v kalhotkách, ano, na řadu přichází ona památná žhavá scéna se srpem, ale těch památnějších scén tu bylo víc, například parádní svlékací scéna (kdy si dva milenci odřezávají kusy svého oblečení za pomoci nožů) a následný sex, hezká scéna kde se velmi pěkným způsobem mísí sex a násilí. V přijatelné stopáži, se vám nabízí vzrušující a velmi zábavný film, jeden z nejlepších ženských akčních filmů a malých klenotů! Pokud navíc rádi "martial arts" filmy, tento kousek pokud na něj narazíte vám mohu jen doporučit. To lepší ze Santiagovi bohaté filmografie. ()

Kusko.t2

WoW. Perfektná, miestami až dych berúca priamočiara grindhouse mlátička, ktorá spolu s vykradnutou hudbou zo zlepenca zvaného SHOGUN ASSASIN až orgazmicky valí jednu ikonickú scénu za druhou. Kontrastná filmová špinavosť prekypujúca celým radom nezabudnuteľných momentov sa bez zbytočnej čo i len minúty rozhodla spláchnuť iné kung-fu omáčky do kanalizácie o poschodie nižšie. Nezabudnuteľný zážitok! ()