Expertka na bojové umenia Kristie Lang sa stala svedkom vraždy amerického vojaka v Manile a nahrala si to. Skontaktovala sa s americkým veľvyslanectvom a chcela by im dôkazový materiál odovzdať. Avšak vrahovia si ju nájdu a raz a navždy sa jej zbavia. Problém s video páskou sa však nevyriešil, na Filipíny prichádza policajtka z L.A., Kat Long, majúca pred sebou jediný cieľ - vyšetriť vraždu svojej sestry. (beso74)

koval45

Mně se na tom hlavně líbilo, jak to pěkně odsejpá, žádné zdržování, rovnou dojde na přepadení, jak naznačuje obsah a celý film pak uplyne v dobrém tempu. Hlavní hrdinka nejen pátrá po vrazích své sestry, taky přitom stihne vyhrát turnaj v karate. I ve zbytku filmu je dostatek bitek, nahoty, trocha střílení a v kombinaci s krátkou stopáží ani na chvíli nenudí. Je to prostě skvělá zábava, zvlášť jestli jste viděli verzi s maďarským dabingem jako já - děj filmu není nijak složitý, takže to vůbec nevadí, spíš naopak. A scény kdy Kat skáče z okna na lešení a dvě patra se propadne, protože jsou snad z papíru, nebo jak v zavěrečném boji probodne chlápka, ten udělá otočku, aby nikdo nepochyboval, že meč fakt prošel skrz naskrz a teprve potom padne - ty prostě nemají chybu. ()