Manželé Linda a Michael Spectorovi, v podání vynikajících Glenn Closeové a Jamese Woodse, mají téměř všechno. Jen potomek jim schází. A verdikt lékařů je tvrdý. Oni dva spolu přes veškerou vzájemnou lásku nikdy vlastní dítě mít nebudou. Proto se pár záhy začne zajímat o alternativní možnosti rodičovství. A když jim náhoda přihraje do cesty sedmnáctiletou těhotnou Lucy s tváří Mary Stuart Mastersonové, ochotnou dát své dosud nenarozené dítě k adopci, vnímají ji téměř jako anděla spásy. Věří, že jen málokdo jiný by dal miminku tolik, jako právě oni. Jenže čím více se blíží den D, tím více vzniká komplikací, které Spectorovy doslova zabíjejí. A začíná být jasné, že Lucy se svého drobečka zjevně nebude chtít vzdát. Zbývá pouze jedno řešení, jak vytvořit šťastnou rodinu v silném psychologickém dramatu, které v roce 1989 natočil známý televizní režisér Jonathan Kaplan. (oficiálny text distribútora)

kalap

Pozerateľnosť: Film videlo 857 926 123 obyvateľov tejto planéty, vrátane mňa a všetci tieto bytosti tento film dopozerali do úplného konca, vrátane mňa. ()

Marze

Některé naše ženy tento postup používají, ale v zákoně je napsáno "za přiměřenou odměnu za útrapy dárkyně", ale není určeno kolik. Rizikem je, že si to žena rozmyslí, nebo se dítě narodí postižené a příjemci dítě odmítnou apod. Film už je pěkně zažloutlý a lidi komicky jiní. ()

Martin741

Za najlepsie filmy rezisera Jonathana Kaplana povazujem Muz v kamionu, Tirak Turner a toto Dite na Zakazku. V hlavnej roli James Drevos /Specialista, Salvador/ - tematika sa toci olo deti a okolo toho kto ich moze a nemoze mat. Kaplan si vybral slusny namet na film, kulisy slusne, tempo, dailogy tiez , spokojnost a dam mierny nadpriemer . 70 % ()