K posádce TARDIS se přidává i Missy. Dostane od Doctora za úkol vydávat se za něj. Objeví se modrý mimozemšťan, který musí zabít Bill, jelikož na palubě lodi je něco, co požírá jen lidi. Postřelená Bill se probudí v nemocnici. Jeden z personálu se jí ujme a vysvětlí ji, jak se věci mají. Mezitím se Doctor, Nardole a Missy snaží odhalit původ bytostí, které zabíjejí lidi. (Varan)

Milano33

Začne nám to veľmi šokujúcou scénou, kedy Doctor zrazu začne regenerovať. Nasledoval strih a tým bola táto scéna utnutá, a pokračovalo to introm. Zapojenie Missy do deja v plnom rozsahu rozhodne potešilo. Stojí pred ňou akýsi test, podľa ktorého Doctor posúdi, či sa polepšila, ale čo predovšetkým, dáva jej vôbec tú možnosť. Úvodná scéna s Missy, kedy sa vydávala za Doctora, bola naprosto podarená a tie hlášky ma rozosmievali. Veľmi ma fascinovali jednotlivé časom oddelené roviny, ktoré ubiehal rôznou rýchlosťou. Keďže bol Doctor bližšie k Čiernej Diere, ktorá dokáže ohýbať čas a priestor, došlo aj k dilatácii času. A z toho dôvodu u Doctora plynul čas relatívne pomalšie a preto nemohol včas zakročiť. Na konci došlo k veľkému odhaleniu, vrátil sa nám totiž Master v podaní Johna Simma! ()

Daginka

Epizoda stejně hororová jako dobrá. Původní mondaští cybermeni ze šedesátek jsou zpátky, jupíjej tralala! Prostředí temné neosvětlené nemocnice s pacienty beze tváří a bez vlasů zahalených maskou či spíš pytlem přes hlavu s otvorem pouze pro dýchání, kteří nepřetržitě přes hlasový syntezátor opakují: ,,Pain. Pain. Pain. Pain. Pain...", a ač na první dojem slepí, velmi dobře registrují, co se kolem děje a hlavně co se s nimi děje... Biomechanika a genetické inženýrství, nevyhynutelná apokalypsa, pochybný zarostlý mužík a hrozivý operační sál s ještě děsivějším chirurgem included. Závěrečné tři minuty téměř geniální. ()