Missyina invaze vychází do puntíku. Proto jsou tu Doctor, Clara a UNIT, kteří ji musí zastavit. Missyini kyberlidé posedli mrtvá lidská těla a vstávají z hrobů. Mezi kyberlidmi se nachází jediný muž, který nikomu ublížit nehodlá... (Varan)

kritkMd

Na seriálu Doctor Who nennávidím jen pár věcí, jedna z nich je, čí spíše jsou, trapní a repetitivní nepřátelé. To jsou kdo? Cyberlidé a Vládce. Oba dva jsou v této epizodě. Samozřejmě že se objeví feministická UNIT. A pak už ta trapnost a nudnost jede na ostro. Doktor se stane prezidentem země (to dává vůbec jaký smysl?) a spolupracuje s UNIT aby porazily cyberlidi. Tu jedinou hvězdičku uděluji že se Moffat snažil aby to nebyla píčo*ina která se vždy vyvine když smícháte unit cyberlidi a vládce, a snažil se příběh okořenit tím že cyberlidé vzrůstají z mrtvol. Jinak příšerné a hrozné a hlavně trapné ()

Milano33

Missy ako Missy ako záporačka bola dobrá, i keď pravda, že som si užíval jej šialenosť, jej plán mi prišiel až príliš pritiahnutý za vlasy a zo smeru, akým sa to uberalo, som bol celkom sklamaný. Vo výsledku bol jej zámer vcelku chabý a návrat cybermanov zase slabý, aj napriek solídnej myšlienke s dátovým cloudom a slušnou prácou s potenciálom Nethersphereu. Zakončenie bolo také zvláštne, s cybermanmi mám už dlhší problém, keďže neprinášajú do príbehu nič nové ani osviežujúce. Najviac ma však vzal trpký rozlúčkový rozhovor medzi Doctorom a Clarou, počas ktorej obidvaja aj naďalej pokračovali v klamstvách, a tak to aj dopadlo. Našťastie sa záverečné subtitles rýchlo utnú a prichádza nám na scénu Santa, ktorý láka na ďalší vianočný špeciál, kde nám bolo prisľúbené ich opätovné stretnutie. ()

Dan9K

Tak nakonec to nebylo tak zlé... a je z toho asi nejlepší příběh se Cybermany. Přestože to samozřejmě předchozí epizodu úplně zazdilo, tak i to, co z toho vzniklo, je poměrně zajímavé a rozhodně se povedl i konec, který je hezky depresivní, až se mi tomu nechtělo věřit, samozřejmě, že to pak museli zkazit velmi záhy v titulkové scéně, kterou radši dělám, že tam jakože nebyla. ()