Madame Vastra a Jenny řeší problém záhadného mizení lidí. Poté, co někdo najde mrtvoly obětí, jsou celé červené (šarlatové). Prsty v tom měla mít paní Gillyflowerová a její záhadná společnost. Celé tomu dá korunu fotografie, pořízená z oka jedné z obětí, na které je Doctor. (Varan)

Milano33

Počas sledovania tejto epizódy som sa váľal smiechom. Trax, ako komediálny prvok, funguje excelentne po všetkých stránkach. Strax a jeho svojský a priamočiary zmysel pre humor, ktorý je však v zárodku okázaly a výstredný, má vždycky dostane. Scény s nim boli naprosto k popukaniu, hlavne kvôli Straxovej prirodzenej náture. I keď tón tejto epizódy bol v niektorých situáciách dosť odľahčený a niesol sa v súznení všetkých tých hlášok a vtípkov, miestami som však mal pocit, že sa znenie príbehu dosť vykyvuje od svojej pôvodnej podstaty. Možno v tomto to bolo trošku nekonzistentné, keďže si scenár pohrával s dosť temnými témami. Doctor a Clara boli, ako inak, naprosto báječný. Vymeniť viktoriánsky Londýn za viktoriánsky Yorkshire takisto parádne oživilo túto časť. Vskutku išlo o príjemnú a vítanú zmenu. ()