Pán času - Série 7 (2012) (séria)

Dinosauři na vesmírné lodi (S07E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia Dinosaurs on a Spaceship

Doktor se zcela nečekaně zjeví u Pondů doma zrovna ve chvíli, kdy tam přišel Roryho tatínek Brian opravit světlo a bez dlouhého vyptávání se s nimi přenese na palubu bezejmenné vesmírné lodi, která se nezadržitelně blíží k Zemi a má být bez milosti sestřelena raketami. Společnost jim dělají ještě egyptská královna Nefertiti a neohrožený lovec z afrických plání John Riddell. Zdánlivě opuštěná loď převáží náklad dinosaurů, to však není jediné překvapení, které na naše cestovatele čeká. (Česká televize)

Dan9K

Celý seriál jsem netrpělivě čekal, kdy v něm budou dinosauři, ale tak nějak jsem předpokládal, že to bude spíš výlet do minulosti. Pro mě mimořádně vtipný díl, ale taky trochu nelogický a překomplikovaný a Nefertiti je pouze scenáristickou berličkou. Je tady několik věcí dohromady, z nichž každá by mě samotná zajímala víc, než když je to všechno dohromady (doba Achnatona, doba dinosaurů, pokračování Silurianského příběhu). Ale potěšila pírka u raptorů a celkově efekty lepší, než by člověk od seriálu čekal. ()

Milano33

Dinosaury, a to všeho druhu, čo viac treba dodať? S týmito majestátnymi jaštermi sa stretáva iba zriedkavo vo filmovej tvorbe a v seriálovej už takmer vôbec. A o to viacej ma nadchol tento diel Doctora Who, ktorý nám ukázal tieto praveké tvory v plnej ich kráse. Pravdupovediac, na tento okamžik som už tešil naozaj veľmi dlho a sledovať takého rozhnevaného Ankylosaura s jeho kosteným kyjakom, pomocou ktorého udieral do všetkého navôkol, alebo driemajúceho Tyranosaura Rexa, s ktorým bolo o napätie postarané, bolo teda niečo. Taktiež hravý Triceratops pobavil a zajazdiť si na ňom, to mohlo snáď napadnúť iba nášho pojašeného Doctara. Lov na Velociraptorov, či strmhlavý útok Pterodaktylov, boli jednoducho strhujúce. Amy so zbraňou v ruke bola badass a Doctor bol boží. Nezabudnuteľný zážitok! ()