Pán času - Série 5 (2010) (séria)

Z masa a kamene (S05E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia Flesh and Stone

Andělé jsou všude. Doctor a přeživší se snaží najít únikovou cestu. Při cestě najdou uprostřed vraků lodi les. Jeden z andělů prozradí Doctorovi, že Amy má jednoho z andělů v sobě a k tomu se v lese objevila tajemná trhlina podobná té z Amyina pokoje. (Varan)

Milano33

Atmosférická podívaná naďalej pokračuje a s každým jedným prestrihom vás blížiaci sa plačúci anjeli napĺňajú strachom. Taktiež sa nám do tohto intenzívneho zážitku priplietla puklina v čase. Skrz túto trhlinu sa predieralo časové pole, ktoré malo za cieľ zničiť realitu, čo Doctor nemohol dopustiť a tak ju nakŕmil práve anjelmi. Chudinka Amy si toho musela tentoraz veľa pretrpieť, bolo mi jej tak veľmi ľúto. Scény medzi Doctorom a Amy boli vôbec tie najsilnejšie a moment, kedy Doctor vykúzlil ten čarovný úsmev na Amynej tvári, sa pre mňa už stal pamätným. A tá záverečná šťavnatá scéna bola čerešničkou na torte, keďže u Amy sa prejavil sexappeal a dravosť, čo bolo veľmi sexy a zábavné. Karen Gillan je neskutočne prekrásna herečka a právem pri scéne s Doctorom sa predviedla v jej plnej kráse. ()