Zdá se vám něco špatně? Jak by to vypadalo, kdyby se váš život ubíral jiným směrem? Zkuste jako Donna odbočit vpravo. Žádný Doctor, žádné planety, žádné dobrodružství. Prostě obyčejný život. Jenže to celé má katastrofální dopad. Tím, že se to nikdy nestalo, všechno nabralo jiný směr a vybralo si to daň na Doctorovi, který jednu ze svých cest nepřežil a lidstvo nezachránil. Jak tohle šílenství zastavit? A kdo je ta blondýna, která zná Doctora? (Varan)

Milano33

Veľmi depresívna epizóda! Začalo nám to naozaj nevinnou návštevou kultúry, ktorá bola inšpirovaná orientom, a bolo pôsobivé rozpoznávať jednotlivé atribúty tohto ázijského vplyvu. Tu máme možnosť nájsť paralely napríklad s takým Blade Runnerom alebo s Firefly. Bolo fascinujúce, ako jedno iné rozhodnutie dokáže zmeniť svet na nepoznanie. Okolo Donny sa ohýbala realita, čo viedlo vytvoreniu paralelného sveta. Vznik alternatívne časove osy nám ponúkol diametrálne iný pohľad na svet, ktorý bez Doctora postupne umiera. A ten koniec bol neskutočný, to mrazenie, ktoré nastalo, bolo naozaj intenzívne. Catherine Tate podávala naozaj úchvatný výkon. A Donnina nutnosť sa obetovať pre napravenie času bola veľmi dojemná. A musím uznať, že i Rose Tyler dali dosť slušnú linku a scenár, a preto aj bavila. ()