Napadení snipera v Pobřeží slonoviny, smrt v letadle nad Tichým oceánem či záhadná smrt agenta v Moskvě, a to je jen začátek. Někdo zabíjí agenty v utajení. Doctor a společníci jsou povoláni samotnou MI6, aby případ vyřešili. Zvláštní na tom je, že někdo mění DNA agentů. Proto se Ryan a Yaz rozhodnou navštívit Daniela Bartona (šéfa společnosti VOR). Doctor a Graham se v Austrálii setkávají s tajným agentem O. (Varan)

imaginer21

Pořád se nemůžu zbavit dojmu hlubokého úpadku vůči předchozím doktorům, ačkoliv přiznávám, že zejména závěr mě vskutku potěšil. Vlastně celá výstavba tohoto dílu byla v rámci Jodiiny reinkarnace tím nejlepším, o minimálně dva řády jinde než zdařilé epizody předcházející (propadákové) série. Jen celá parta společníků ani tady nemá moc co nabídnout; upřímně i smrt jednoho či více z nich by mnou nepohnula ani za mák (taková smrt Clary byla úplně jiný level). Uvidíme, kam to Chibnall posune v druhém díle. ()

CinemaRanger

Po velice dlouhé době opravdu parádní epizoda. Překvapilo mě to, protože jsem čekal, že to bude špatný jako minulá řada. Doufám, že to nebylo jen pro tento díl a že si takovou kvalitu udrží i těch dalších 9 částí. ()

Hawkey15 odpad!

Nový Doktor je mrtev a ne příliš zdařilé vykradení agenta 007 je toho dalším (a pro mě posledním) důkazem. Žil krásných 10. serií. a celou 11. serii křečovitě a velmi bolestivě umíral. ()

Daniel2003

No klobouk dolu, tohle je pecka! Vizuálem trumfuje americkou televizní produkci a KONEČNĚ i děj, spád a postavy mají prostě grády a hlavně smysl. Za jedinou epizodu mě Doktorka neskutečně okouzlila a několikrát rozesmála, což se nestalo za celou minulou sérii. JEN TAK DÁL! ()