Craig Owens opět zasahuje, aneb Doctor je sám. Craig se od posledně změnil – má dítě a plno starostí – včetně Doctora. Doctor si všiml, že se opět něco děje, a proto musí zasáhnout. S pomocí Craiga vypátrá, že se v místním obchoďáku objeví kyberčlověk. (Varan)

Milano33

Nebolo to vyslovene zle, ale skrátka neubránim sa toho pocitu, že zasadenie tejto epizódy presne pred finále dosť narušilo celkovú gradáciu série. Nebolo to moc premyslené a chytré rozhodnutie, to snáď musí uznať každý. Doctor to však výrazne potiahol a jeho humor ma stále udržiaval vo veselej nálade. Tie bláznivosti, ktoré nám ponúkol, boli asi to najlepšie z tejto časti. A jeho komunikácia s bábätkom bola jednoducho podarená. Doctor v príbehu epizódy navštívi Craig, s ktorým podnikne toto dobrodružstvo s cieľom nájsť Cybermenov. A záver bol dosť kľúčový a krásne nám pripravil pôdu pre samotné finále. Takže sa nám konečne odhalila totožnosť toho, kto bol v deň Doctorovej smrti v tom skafandri. Záhadným kozmunautom je River, čo by sa dalo nazvať velice slušným foreshadowingom. ()

• Postavu Alfieho hrálo celkem sedm dětí. Byly také použity dvě dětské panenky. (jezurka42)