Pán času - Série 3

(séria)
Veľká Británia, 2007, 11 h 2 min (Minutáž: 45–72 min)

Kamera:

Ernest Vincze

Hudba:

Murray Gold

David Tennant, Freema Agyeman, Anne Reid, Roy Marsden, Gugu Mbatha-Raw, Ben Righton, Kevin Hudson, Ruari Mears, Dean Lennox Kelly, Christina Cole (viac)

stepankoby1

3. série - 95 %: My thing just went ding! Hlásí prudký vzestup kvality, konečně schopnou a příjemnou společnici, a dokonce naprosto perfektní záporáky. A skutečně je tomu tak! Sympatická Martha nahrazuje otravnou Rose a plačící andělé společně s Vládcem se řadí k nejlepším soupeřům, proti nimž Doctor kdy bojoval. Příběh na sebe plynule navazuje, zmínky Harolda Saxona se kupí, postupně se graduje a cesta končí v bezchybném finále. Pořád by se našlo (kolem poloviny série) pár výtek, které kazí dojem dokonalosti. Začátek a finále společně s dokonalostí Blink však bezkonkurenční. ()

Streeper

Za mě zatím nejslabší série z celé show. Bohužel a to vše jen kvůli ztrátě Rose a nabrání nové postavy Marthy. Martha je pro mě asi jako trn v oku. Vůbec mi nesedla, za celou sérii jsem si jí vůbec neoblíbila a k Doktorovi mi vůbec nesedla. Bohužel ona je hlavním parametr mého hodnocení, ale nic se s tím dělat již nedá. ()

Vabr

Martha je lepší než Rose. Zatím nejlepší společnice. Martha je lepší a má lepší seznámení, zatímco Rose má lepší konec. Martha je i vtipnější, chytřejší a líp se baví. Akorát všechny nabaluje. Je dobrý, že obsadili čerňošskou herečku. Jediný modrý díl mi přijde spíše jako jeden z těch dobrých. Opět jako u minulých sériích se mi zde nehodí více dílů ohledně jedné věci. V této sérii ohledně druhého Pána času a o tom, jak se skrývá před těmi marťany. Konec je zde absolutně nesmyslný, blbý a vůbec se sem nehodí. Je to takovej odpad. Klidně jsem chtěl dát týhle sérii 4, ale musel jsem dát normální 3, protože ten konec to podělal. Bylo to přeefektovaný a nesmyslný. Hrozně mě to s*alo. Ke konci mě to chování Doktora fakt štvalo. Ten Vládce byl tak arogantní, trapnej, nevtipnej (ty jeho marný pokusy o komedii, to teda bylo), a de*ilní. Vůbec mi nesedl. Dokonce byl míň otravnej než ten díl s Donnou. To se nepovedlo! Ta máma Marthy a to, co kuje se mi hodně líbilo, ale ke konci to vyvrcholilo na samotný dno žumpy. Opět Dálekové, kteří jsou nezajímaví a hloupí protivníci. Fakt mě ty díly s něma nudí. Nechápu, že to lidi zajímá. Naopak Andělé jsou moc super. Tak suprový a originální jsou. Když si tak říkám, tak až nějakou andělskou sochu uvidím, tak zkusím nemrkat. Ostatní díly až na ty 3 poslední byly dost dobrý. Jde poznat, že už to nabírá kvality. Jen ty efekty, ale to musím brát, protože to je Velká Brítánie a pod rok 2010. Ale nijak to ani nevadí. VYHODNOCENÍ: NEUMÍREJ! JSME JEDINÍ DVA! NESMÍŠ UMŘÍT, I KDYŽ JSI ZNIČIL CELEJ SVĚT! ()

Yardie

Asi zatím nejlepší série, nejvíce vyrovnaná, kdy si jako v předešlé sérii ty TOP díly schovala na konec - to byla prostě pecka. Tennant je fantastický Doctor, role mu neskutečně sedla a je radost ho pozorovat v akci. Těžko ho bude někdo překonávat, ale nechám se překvapit. Zvykl jsem si velmi rychle i na novou Doctor girl, která je fajn a dobře a hladce nahradila Rose. Je až neuvěřitelné, jak bujnou fantazii mají tvůrci a s čím novým stále chodí. Spokojenost. Howgh! ()

pytlák

Na Marthu Jones jsem si musel chvíli zvykat, ale od poloviny série skvěle zapadla a následovali opravdu výtečné díly. Narážky a informace o Doktorově minulosti tomu dávají správný nádech osudovosti na který jsem čekal. Tennant opět skvělý a svým herectvím dokáže i ty průměrné epizody proměnit ve výtečnou zábavu 9/10 . Nejlepší díly: 3x08 - Human Nature, 3x10 - Blink, 3x11 - Utopia. ()

• Nejlépe hodnocená epizoda ve filmové databázi IMDb. (Vojtas12)