Povedená čtveřice pochybných existencí sice provede úspěšně loupež, ale brzy to v partě začne skřípat a začínají problémy... (oficiálny text distribútora)

Boogeyman

Průměrné a na feťácký film je to moc mírné. Film, který proplyne jak voda a zmizí, takže celkově vzato je to ztráta času. Rozhodně Larry Clark po Kids zklamal. ()

Martin741

Doteraz nemozem Larry Clarkovi prist na meno. U mna je zhruba na rovnakej urovni ako taliansky chlivak Joe D´Amato a Japonsky chlivak Takasi Miike. 5 % ()

Tlakomor

Díval jsem se na to dvakrát. Jednou normálně klasicky a jednou s Larryho doprovodným komentářem kde vypráví historky a dojmy z natáčení v pozadí filmu. Opět musím říct, že moje fascinace tímto člověkem nepřestává. Příběhy o tom, jak hlavní herečka nechtěla na kameru otevřít vagínu nebo si píchat jehly do krku jen tak opravdu neuslyšíte. Za zmínění také stojí příběh, kdy producent filmu našel Larryho ležet ve střihačské místnosti ve své vlastní moči. Larry zde při natáčení dostal poněkud přes prsty (hlavně díky James Woods) a byl nucen ustoupit od jeho obvyklých úletů. Paradoxně kvůli tomu film působí víc „normálně“ a ne jako feťácký porno který Larry zamýšlel. Jaká verze filmu by byla lepší? To už asi závisí na divácích. 70 % ()

dobytek

Clarkovi nemůže spousta lidí přijít na jméno, ale já v tý jeho zvrhlý tvrobě našel určitý zalíbení. Tento film je pro něj trochu netypickej. Pro většinu diváků asi budou Feťáci takovej nejvíc zkousnutelnej film z Clarkovy tvorby, ale pro mě je to hlavně nejnudnější z těch 4 filmů, co jsem od Clarka viděl. Je to takový plácání čtveřice feťáků od ničeho k ničemu. Sem tam tu nudu přeruší nějaký násilí, ale většinu času se tam odehrává naprostý hovno. Feťáckejch filmů bylo natočeno hodně a tenhle za moc nestojí. Překvapenim je snad akorát na Clarkovy poměry relativně hvězdný herecký obsazení. ()

• Slovo "fuck" ve filmu zazní 291krát, což je 2,88krát za 1 minutu. (Dixxx)