Tři přátelé - Walker, Ricky a Schmidgruber - se na jedné křižovatce setkávají s pohádkově krásnou dívkou Rosi, které se právě porouchalo auto. Samozřejmě se jí snaží ihned pomoci. Za poskytnutou pomoc zve Rosi své nové přátele na návštěvu do svého bytu. Všichni tři se předstihují v poklonách krásné hostitelce. Následuje noc plná šampaňského a vášně. Po nějakém čase dostávají dopis, kde jim Rosi sděluje, že je těhotná. Kdo z nich je ale oním šťastlivcem? Společně začnou shánět peníze, aby dítěti zajistili budoucnost. A to se bez zmatků určitě neobejde. (oficiálny text distribútora)

GMVajgl odpad!

Když mi bylo 10, líbil se mi Michael Winslow z Policejní Akademie a závěrečná honička na vznášedle. Po 20 letech vidím hlavně hon tří zoufalých chlapů na slečinku, kterou by tímhle jednáním spolehlivě odehnali. Tenhle velmi trapný první akt trvá půl hodiny. Následuje druhý akt, který je čiročirá vata. Ve třetím aktu už film ztrácí veškerou důstojnost, drze lže a je naprosto odfláklý. Peníze, které se snaží sehnat, nakonec jednoduše vyhrají v ruletě. Rozuzlení, tedy že nakonec jsou otci všichni tři - každý po jednom dítěti, bylo posledním hřebíčkem. Otcem měl být někdo čtvrtý, alespoň ke konci by se film mohl vykoupit ze svých hříchů: vypravěčské selhání, plýtvání divákovým časem, nuda ()

Brylin

Shlédnutím komedie Něžní zmatkáři se dá docela dobře zabít čas, avšak jinak Vám nic nového nepřinese. Děj je velmi předvídatelný a stejně jako casting slouží k vytvoření prostoru jednoduchým, někdy více a jindy méně podařeným gagům. Neříkám, že jsem se občas nesmál, ale prvoplánovost a značná předvídatelnost film proměnily v relativně nudnou partii. Na druhou stranu musím vyzdvihnout i po letech velmi dobře znějící sound track. Dva a půl hvězdičky. ()

Malarkey

Něžní zmatkáři jsou klasika. Můžu je pořád, i když s většinou zdejších uživatelů zřejmě nebudu souhlasit. Nevím, co jim ale na této komedii vadí. Je pohodová, není na ní nic trapného ale asi je z Německa. Německý filmy totiž nosily dlouhej čas špínu a já vlastně nechápu proč. Jestli to bylo za ty filmy pro mladý, co se tu točili taky, tak bych klidně mohl říct, že český filmy taky stojej za pěkný hovno. ()

MartinReno

Pamatam si z detstva,ze to bolo vtipnejsie,no po nedavnom zhliadnuti som len rozpacito pozeral po izbe a rozmyslal,co tam vlastne bolo take srandovne.Herecke podania 0 bodov,vtipne az od polovice,aj to trochu nasilu.Vsetci traja jej spravili decko,takze ta si musela sakra uzivat a nie potom hrat blbu,ze akoze co bolo?Film o pobehlici premietany detom a hrajuci sa na komediu.Preboha a ten Winnetou... ()

B!shop

Rozhodne lepsi nez filmy o nosacich a na nemeckou komedii nadprumer. Film by se vlastne dal rozdelit do trech casti. Nejdriv baleni zensky, coz je takovy mile vtipny. Pak prace v hotelu tri kamosu, coz je vylozene komedie, protoze porad se jim neco sere a nejvostrejsi je for s veceri pro nakou babu. No a treti cast je starosti s tehotenstvim, schaneni penez a podobne. Opet klasickej problem spousty komedii, moc skutecne vtipnejch vtipu tu neni. Nicmene celej film je takovej milej a pohodovej, ze to ani zas tak nevadi. Navic hlavni trojka je fajn, Gottschalk se kroti, Winslow obcas predvede akci jak z Policejni akademie a Helmut Fischer je sice stary hovado, ale da se to. A sledovat staryho Vinnetoua je takova zvracena zabava. Lepsi 3*. ()