Byly to čtyři nerozlučné kamarádky, které nemohlo nic rozdělit. Když ale nastoupily do prváku na střední škole, objevil se nafoukaný předseda studentského výboru, který se rozhodl jejich přátelství rozbít. (oficiálny text distribútora)

NinadeL

8. Bratz film. Bratz po roce 2000 změnily hračkářský průmysl. MGA s nimi zabodovalo natolik, že se Mattel musel zamyslet nad novou strategií a výsledkem se staly konkurenční My Scene. Film je pak jen špičkou ledovce celého fenoménu, který samozřejmě nemá smysl hodnotit, pokud neznáte background a netušíte, že se díváte na film odvozený z linie hraček. Animák Starrin' & Stylin' nebo seriál Bratz si už patrně nikdo nesplete. ()

ES13

Možná budu vypadat jako totální dement, ale mě se ten film hodně líbil. Viděla sem ho poprvý když mi bylo snad 12 a teď o pět let skoro šest dopředu a musim říct, že se mi líbí pořád stejně. Tři hvězdičky z pěti, jelikož tam jsou výkony, které se mě osobně zdály hodně průhledné, a taky někteří herci mi tam nevyhovují, ale jinak se mi film líbí celkově asi tak na 95%. Je to sice slaďárna a film, který spíš ocení 10 leté holčičky nebo i chlapci, ale podle mě je tenhle film daleko lepší, než filmy jako Den poté, nebo třeba 2012, který v nás akorát vyvolává pocit strachu a deprese z konce světa. Prostě jednoduše pro mě je tenhle film super oddech a sem ráda, že existujou pořád lidi, kteří netočí jenom v temných barvách a trochu nám i ten den rozjasňují. ()

Charlizee

Viděli jsme to s kolegou cestou zpátky ze služební cesty (ne z vlastní vůle), občas jsme se na sebe nechápavě podívali, usmáli stylem "ach to mládí" či "ach ta Amerika".... a společnými silami vydrželi až do konce. Když to srovnám s tou hrůzou, kterou jsem měla možnost vidět před 2 dny (Blood countess), alespoň tu jednu hvězdičku dát musím :)) ()

blue.claire odpad!

Další povrchní film. Klišé texty každou minutu, ale ten konec "zpovědi" byl hodně vtipný (zřejmě byl ale myšlen vážně), a kopčení z Protivných sprostých holek a jiných podobných snímků lze cítit na každém kroku. Bohužel se ale nepovedl tak jako již zmíněný film. Ten jejich konečný song byla jedna velká útrpná šaškárna. ()

ABLABLABLA

No já to viděla až do konce, takže si myslím, že po prvních 10 minutách, jak tu někteří píšou, by to hodnotit neměli. To se potom můžu na každý film dívat 10 minut a dát mu hodnocení, jen abych měla další zářez. Je to hodně špatný film, uznávám, ale na druhou stranu občas jsem se bavila jeho blbostí a viděla jsem i mnohem horší. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)