Skupinu stavebních dělníků znepokojují nevysvětlitelné a podivné události, které nějakým způsobem souvisí s jedním z velkých stavebních strojů. V důsledku nadpřirozených jevů se z velkého buldozeru stává vraždící monstrum, které se vymkne lidské kontrole. Padesátitunový stroj uspořádá masakr, kterému neunikne nikdo v jeho okolí. Těžkotonážního vraha nemůže při jeho honu na živé oběti nic zastavit! (oficiálny text distribútora)

zdeny99

Velice podprůměrné "hororové" béčko ve kterém buldozer pomocí dlouhých chapadel vraždí lidi. Myslel jsem, že se ten buldozer bude alespoň hýbat, ale on jen stojí a stojí a stojí a kolem jen leží poházené kusy lidských těl. Pán "režisér" asi dostal od někoho vyřazenej buldozer, a tak ho napadlo natočit o něm film. Bohužel to takhle dopadlo. Jedná se o strašnej odpad, na kterém se dá pochválit leda tak poster a ten nechutně modročerně nateklej tlusťoch, co asi v polovině filmu ze sebe na gauči kašle nějaký sračky. Jinak je to jen čekání, jak bude buldozer zlikvidován. A už i ta samotná jeho likvidace je totální zhovadilost, vždyť po něm nezbyla ani jedna součástka. [227. hodnocení, 54. komentář, 13%, 139. nejhorší film] ()

ivan bohatyr odpad!

Ufonskej bagr, kterej vraždí a škrtí lidi, co to na nás zkouší?? Hudba byla příšerná, kamera hrozná a laciný efekt roztřepané kamery, tak oblíbený u podprůměrných hororů, se objevuje hojně, efekty bídné, amaterská práce. A kdybych nazval zápletku zápletkou, tak bych urazil všechny zápletky na světě, nebylo to o ničem, jednoduše sem se nudil od prvních minut. Modlim se, že po tom hloupém otevřeném konci je nenapadne pokračování. ()

pursulus odpad!

Vražedný Sv Bell.¬         Snímek Crawler filmového producenta a režiséra Sv Bella používá ty nejlepší nápady tím nejhorším způsobem a připomíná mi hochštaplery toho nejhoršího druhu, neštítící se opravdu ničeho, u nichž pouze inteligence a štěstí rozhoduje, kolik zla napáchají v honbě za úspěchem, bohatstvím, slávou a dalšími všemožnými vagínami. Účiny (triky) jsou zoufale odfláknuté, bez jakékoli lásky k dílu, zvěrstvo scénáře s kozatou příručí vedoucího stavby a nevěrohodným buldozerem poráží slony jako kouzelným proutkem. Srovnám-li TAKOVÝTO přístup k práci (a asi i k životu) s dílem známého "hrozného" režiséra E. D. Wooda Jr., vychází z toho pan Wood na jedničku, neboť nebyl v žádném případě ke své práci lhostejný.¬                 Dodávám, že snímek vykrádá skvělou povídku Killdozer známého amerického (U.S.A.) spisovatele T. Sturgeona, přizpůsobujíce její děj tak, aby rozpočet filmu mohl býti co nejnižší. Nakonec bych rád potěšil čtenáře — po tom všem zoufání — malou perličkou z úst pana Sturgeona (máme-li věřiti jeho životopisci), známou prý jako Sturgeonův zákon ([zdroj: Wikipedia.cz]): "Ninety percent of science fiction is crud, but then, ninety percent of everything is crud.". ()

cocrHeLL odpad!

K tomu opravdu nemám co dodat. Droga, na které tvůrci fičí, musí mít opravdu grády. Nelze tomu dát nic než odpad! Rád se dívám na takové odpadní filmy, protože očekávám, že se nad neschopností tvůrců zasměju (např. Mega shark vs. crocosaurus), ale Crawler bylo snad úplné dno. Dalo mi zabrat, abych se přehoupl přes 5 minut. Po zbytek jsem se překonával a bral jsem to jako výzvu, kterou jsem úspěšně zdolal. Ale s jakým výsledkem? 5% (za zombíka ke konci) ()

corpsy

Pozrite sa už len na minutáž. Tu chcel niekto podať blud, do epických rozmerov a dať mu aj psychologický podtext ( až mi ti pripomenulo scénu, návratu Slya v CLIFFHANGEROVI do miestnych lovíšť - ty za to nemôžeš, f@ck). To že sladká Rita, nieje len obyčajný buldo(g)zér, sa dozvieme po nekonečných minútach a snímok, tým pádom zmení polohu, žáner a kvality. Existuje mnoho sexuálnych polôh hororového žánru, tento film mi príde ako milovanie sa panny a panica vydávajúceho sa za skúseného predátora. Každý z nich z toho výjde zo sklamaním ( samozrejme každý to svoje predstiera ). ()

• Jméno stavební společnosti, Overdrive Construction, je odkazem na Kingův film Maximum Overdrive (1986), ve kterém se rovněž stroje mění ve vražedná monstra. (Holina)