YumiOkami

zhlídnuto v japonštině, bez titulek .... eiko kupuje hodně podivný věci. naposledy koupila prsten od nějaký random borky na ulici a ta jí o něm řekla, že přináší štěstí. týpka má nejen problém s nakupováním kokotin, ale i s vymahači dluhů. ti jí obírají o poslední yen, který vydělá. jednoho večera, když se vyhýbá vymahačům, kteří netrpělivě čekají před jejím bytem, si všimne reklamy na beauty firmu, jež nabírá holky zkoušení kosmetických produktů a tak dále. jelikož neumím japonsky, tak nevím, proč šla do bytu nějakýho 50 letýho týpka??? ale rozhodne se tam zůstat, protože vymahači pořád číhají před jejím bytem. život eiko se obrátí k lepšímu. najde si novou práci jako servírka a tam se seznámí s mladým hezkým mužem. že by prsten štěstí fungoval? nope. pak bohužel zjistí, že týpek, u kterýho žila, spolupracuje s jejím mladým crushem a zjišťuje si o ní, kde vyrůstala a s kým. eiko je zdrcená a ihned se odstěhuje. [taky je tam potom side story, v níž kamarád nebo bratr (?) eiko je zatčený kvůli drogám a ona pak ty drogy najde a nastraží je do skladu tý beauty firmy.. prostě taková fajnová pomsta.] na ulici potká vymahače a ten jí oznámí, že za ní někdo zaplatil dluh! nevím jestli řeknou, kdo to zaplatil, ale podle mě je jasný, že to byl týpek, u kterýho žila. na konci se střetne znovu s bábou, jež jí prodala ten prsten a eiko její další "zázračný" produkt (tentokrát náramek) odmítne. you go girl. BTW, rozesmála mě scéna, kdy jí jedna postava sledovala a ona se na něj otočila a pak rychle běžela jeho směrem. borec nevěděl, co má dělat :D aneb jak se vypořádat se stalkery, lmao. ()