Kill

• Taliansko Kill! (viac)

dyfur

moja zaujímavosť: Režisér natočil dve verzie filmu. Jednu s oblečenými hercami pre katolícke krajiny a druhú s nahými pre protestantské krajiny. (dyfur) ()

Karlos80

Úžasný soundtrack od mistra Berta Pisana. Ústřední melodie "Kill Them All!" považuji za jednu z nejdivočejších, nejvíce smyslných, a vzrušujících písní, jakou jsem kdy v italských filmech z 60 a 70 let slyšel. K samotnému filmu už ale takové pocity nesdílím, i přes vynikající obsazení (bezkonkurenční a bez žádných servítek hrající Boyd, kterého jsem nikdy moc nemusel, ale tady se mi líbil), ve filmu si zahrála i známá herečka Seberg, manželka režiséra Garyho, která v té době neprožívala zrovna radostné období-viz ztráta dítěte krátce po porodu, a zásahy ze strany FBI, která ji možná o pár let později měla na svědomí (ostatně nebyla by první ani poslední celebritou!), ale jakoby to tady nebylo vůbec poznat, což je dobře. Agenti Interpolu na stopě, porno filmařům a obchodníkům s narkotiky. Kill! je velice obskurní a jistě v některých ohledech i velmi pozoruhodný snímek, je tu dobré napětí, akce i násilí, což by nemělo chybět v žádné pořádné krimošce, celé se to točilo někde v Maroku nebo Pakistánu, scénář není vůbec špatný, ale i přesto nesdílím některé nadšené ohlasy recenzentů na IMDb. Mě to připadalo jednak moc dlouhé, a pak hlavně matoucí a nepřehledné. Finální scéna "krvavého baletu" téměř mistrovská. Titulní skladba : http://www.youtube.com/watch?v=XvTwCE882vI kterou si pouštím pořád dokola, a stále ji nemám dost, zase jedna z písní kterou člověk ze své mysli jen tak snadno nedostane. ()

• Režisér natočil dve verzie filmu. Jednu s oblečenými hercami pre katolícke krajiny a druhú s nahými pre protestantské krajiny. (dyfur)