Beck je 26-dielne anime, ktoré rozpráva o 14 ročnom chlapcovi menom Tanaka Yukio (prezývaný Koyuki), ktorý mal úplne normálny život. Všetko sa zmenilo, keď jedného dňa zachránil psa menom Beck, ktorého majteľ je gitarista Minami Ryuusuke. Ten ho začlení do jeho novej kapely menom Beck. Kapela začína byť slávnejšia a slávnejšia a Koyukiho živoť sa začne meniť. No cesta k sláve nebýva ľahká... (mortymer)

Subjektiv

Tohle anime není špatné. Z těch seriálů (nejenom anime), které se točí kolem nějaké hudební kapely, ať skutečné či fiktivní, dost možná i nejlepší. Jenže tohle téma není můj šálek kávy. Přesto výrazně pozitivnější zážitek než Gravitation s podobným námětem. Lepší 3. ()

Nin

Skvělé anime o mladých začínajících muzikantech v Japonsku. Až popadnu dech a podaří se mi slovy popsat, jak moc mě tenhle seriál dostal, tak něco dopíšu ;) (10/10) ()

pivo

Po prvých 6 dieloch som to chcel zabaliť a vykašlať sa na to. Ale hovorím si, že ešte skúsim pár dielov a uvidím. Postupne sa to začalo zlepšovať a mňa to bavilo stále viac a viac a koniec je už absolútna päťhviezdičková záležitosť. Kvôli pomalému úvodu však musím dať celkovo za 4. Hudba super. ()

Pirkaf

Úžasná jízda umocněná skvělou muzikou kapely BEAT CRUSADERS. Jen škoda poněkud trapného posledního dílu, který znalcům stejnojmenné mangy dává zcela jasně najevo, že s druhou sérií se nepočítá. A to je moc škoda. ()

Starletka

Mám podobné pocity jako u Honey and Clover. Tedy už se nepíše rok léta páně 2004, už mám za sebou pár podobných (a lepších) kousků a už asi ani nejsem ta správná divácká věková kategorie, takže se při sledování upřímně docela dost nudím (jakoby každá epizoda měla 3 hodiny) a ani sebestředné postavy mi nejsou zrovna dvakrát sympatické (hlavně se nemůžu zbavit dojmu, že tvůrci chtěli dospělé obsazení, ale nedospělé publikum, takže udělali kompromis). Co mě naopak zaujalo, je zvláštní, přehnaně jednoduchá animace, kde nevím, jestli to byl záměr nebo jen nebyly peníze. Drop po 4. epizodě a 6/10 ()

Komprimus

Ze začátku jsem byl trochu na rozpacích (hlavně když japonští dabéři rozjeli lámanou angličtinu), nicméně v průběhu seriálu jsem se s atmosférou "Beck" výborně sžil, čímž jsem si vysloužil kvalitní finále. ()

Andrew_Deer

Yukio Tanaka, hlavní postava je naivní ufňukaný japončík, který popravdě celou sérii stahoval trošku níž, než kam patřila, no a vezmem všechny mínusy najednou: Tanakův hlas při zpěvu je strašný, mimo klasicky (hnusnou) nehezkou japonskou výslovnost byl ještě falešný. No a to je vše k mínusům. Ostatní bylo parádní: Hudba, ostatní členové skupiny, kolize, krize i peripetie. Navíc se mně líbilo v závěru, že to, na co člověk vlastně nejvíc čekal bylo zmíněné jakoby mimochodem. Nejlepší hudební anime aji seriál, jaké jsem viděl. 5* skoročistých. ()

gumbo

Skvělé anime, které mě potěšilo v tolika směrech, že ani nevím kde začít. Zaprvé je to skvěle zpracovaný příběh "ze života", ve kterém se neřeší žádné zbytečnosti, nic se zbytečně neprotahuje a jde se tvrdě po meritu věci (nenapadá mě žádné anime, kde by za jednu sezonu uběhly 3 roky života hlavních hrdinů..většinou to bývá spíše naopak a čas v anime je pomalejší než ten reálný). Super muzika, jsem rád, že je tu konečně anime, které má UK sound :). Animace vynikající, ikdyž by asi lépe vynikla v nějakém fantasy či bojovce. Nejlepší opening co jsem zatím měl možnost vidět. Celkově není téměř co vytknout, možná až na zkratku v posledním díle, kterou by určitě bylo lepší rozvést do další serie. I tak je to absolutní bomba a 95% Let´s ROCK ()

JimiH

Největší devizou tohohle anime je hravé kombinování několika žánrů. Zpočátku klasický příběh o klukovi, co chce umět hrát na kytaru, přesto v romantický příběh a drama řešící vztahy v kapele i mimo ní. 26 dílů uteče jako voda a děj je místy opravdu velmi napínavý. ()

Dante16

Je anime ktoré by mi viacej sadlo ako toto ? Myslím že nie. Anime o kapele ktorá hrá hudbu mne srdcu blízku trocha romantiky a potom zase hudba. Najlepšie hudobné anime čo som zatiaľ videl som sklamaný že je tak málo častí lebo anime by sa dalo poriadne natiahnuť a (minimálne mňa) nezačalo by nudiť ale ešte stále tu je skvelá manga ktoré je síce super ale niečo jej chýba a to HUDBA ! ()