V pasti přízraků

• Veľká Británia Spirit Trap
všetky plagáty

Tenhle dům skrývá tajemství, které vás pohltí. Čtyři mladí studenti se přestěhují do starého opuštěného sídla. Tom je uhlazený a nafoukaný drogový dealer a Adele je jeho živelná přítelkyně. Jenny je naopak dobrosrdečná, s jasnovideckými schopnostmi a Nick laskavý a citlivý student umění. Uvnitř potkají pátou do party - Tinu, krásnou, exotickou a tajemnou dívku. Divné věci se začnou dít ve chvíli, kdy Nick dá znovu do provozu staré ruské hodiny. Mobilní telefony přestanou fungovat. Všichni slyší záhadné zvuky a Jenny v domě začíná vidět přízraky - stíny lamp na zdech a rozzuřené davy, které přibíjí muže k podlaze. Živoucí noční můra se prohlubuje, když se Tina, Jenny a Nick pokoušejí uprchnout, ale něco je přenese zpět, jakmile překročí práh domu. Temné síly poštvou studenty proti sobě, když objeví temná tajemství své minulosti. Hranice mezi opravdovým světěm a jinou realitou se prolínají a jak čas běží, musí najít cestu, jak uprchnout a vyhnout se polapení démony navždy. (oficiálny text distribútora)

Pitryx odpad!

Já cekem duchařské filmy můžu. Zde se objevil velmi slibný nápad, ale byl zahozen jako použitý papírový kapesník. Děj přešlapuje z místa na místo a autoři, nevědíc kudy kam, ukryjí někde v domě drogy, aby byl jakýs takýs důvod ke hledání. Ano, je to film nervák, kdy se stále na něco čeká a čeká a já ty nervy po hodině ztratil a přejel jsem to. 201205286000/OOOO/9130 ()

Brano odpad!

Doslova debilný film. Strašne chabý pokus natočiť nejaký strašidelný "horor". Už dávno som nezažil, že by ma niečo tak nebavilo, pretože v tomto filme nefungovalo vôbec nič. Zápletka žiadna, herecké výkony na zaplakanie, taktiež priehľadnosť deja nulová, ani neviem vlastne o čom tam vôbec išlo. A tiež je to ešte celé natočené v starom dome, kde je po celý čas tma, takže ani poriadne nič nevidno. Strata času, ani som to nedopozeral. Bez atmosféry, napätia, gradácie, príbehu a hereckých výkonov. ODPAD! ()

lykan9

Netvrdím, že jsem čekal něco oslnivého, ale tohle bylo opravdu málo. Přitom asi první půlhodina vypadala slibně a myslel jsem si, že půjde sice jen o průměrný, ale přesto slušný televizní horor. Tempo, napětí a herecké výkony se čím dál víc zhoršovaly a nudil jsem se čím dál víc. Škoda, podobné filmy s podobným tématem bývají aspoň v něčem zajímavé, ale V pasti přízraků se o to jen pokouší a nepodařilo se mu to. ()

Anakikin

No zase tak špatné to úplně není, ale celou dobu jsem si co chvíli říkal, kde že jsem něco podobného už viděl... Zcela konkrétně jsem přišel na Zámek hrůzy, Dům voskových figurín a Halloween: Zmrtvýchvstání. Určitě by se ale inspirací našlo mnohem více. K obehranosti tématu si ještě přičtěte nezajímavé herce a bídné dialogy a odečtěte celkem ucházející kulisy a místy i mrazivou atmosféru. Sečteno podtrženo - Past mě nijak výrazně nezaujala, naštěstí ale ani kdovíjak nepohoršila... ()

eraserhead666

Vcelku nudná, po všech stránkách neoriginální, podprůměrná, leč přesto koukatelná duchařina. Poslední dobou se mým koníčkem stává sledovat a odhalovat, jak se někteří mladí herci strašně podobají starým hereckým bardům. Po Tesis a mladšímu dvojníkovi Benicia Del Tora jsem se dočkal i tady - Luke Mably, hrající Toma jako by z oka vypadl herci Robertu Davim, je to jeho mladší kopie. 1,5* Více na mém blogu www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz. ()

• Alsou v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)