Nedotknutý

Každý má svůj osud. On jediný je nedotknutelný. Dokud se štěstí nestane příčinou jeho pádu. Mají dar okrádat jiné o štěstí a ještě na tom vydělat. Tomas přežil leteckou katastrofu, Federico zemětřesení, Sam vojnu a Monica dopravní nehodu. Tomas se živí zlodějinou, Federico je pojišťovací agent, Monica pracuje na policii a Sam pátrá po lidech, kteří mají tentýž dar jako on - štěstí. Svůj osud pak pokouší ve hře na život a na smrt. (oficiálny text distribútora)

Pitryx odpad!

Vizuálně pod psa. Chtěl jsem dát alespoň něco za téma, které mne zaujalo, ale pro spousty hluchoty a nudy nedávám nic. Netvrdím, že je to naprosto špatný film, to není, ale prostě mne nezaujal a nerad bych si ho omylem někdy pustil znovu. Hudba je dobrá, ale je jí zbytečně moc. Také stopáž mohla být o hodně kratší. 2015022610045/10406 ()

hallelluja

Dear Mr. Fresnadillo, chcelo by to iný zostrih. Nieže by mi vadilo pri pozeraní filmu hýbať mozgovinou, ale ocením, ak sa tak deje vďaka nápadom prebiehajúcim na plátne a nie kvôli neschopnosti režiséra poskladať príbeh pútavo a zrozumiteľne. Doporučujem pár lekcií u Darrena Aronofskeho. Ten aj ukážkovú peachovinu odprezentuje jak pánboh. ()

misterz

Výborný a zaujímavý námet skazený priemerným, šedivým natočením a nudnou formou. Autori z potenciálu nevytrieskali ani desatinu z toho, čo mohli. Pripadá mi to, ako keby som odšťavil 10 kilo jabĺk, pár deci šťavy si nechal a zvyšok vylial do záchoda. Niekoľko výborných scén je zabalených do veľkej kopy vaty a hroznej nudy. Najviac mi v pamäti utkvela scénka behu v lese so zaviazanými očami proti stromom, zaujímavý nápad ako pokúšať šťastie :). Koniec sa snažil šokovať svojou pointou, ale o nič extra sa aj tak nejedná. Jednoznačne sklamanie. 60/100 ()

Flyer

Při sledování tohoto filmu jsem měl pocit, jako bych pojídal nějaký pokrm, který by nebyl úplně špatný, kdyby mu nechyběla dost podstatná ingredience: sůl. Onou solí je v tomto případě velice slabý a nesmyslný scénář, který je vypravován až neúnosně rozvlekle a útržkovitě, tudíž se divák nemá čeho chytnout a ztrácí tak motivaci k tomu, aby film dokoukal. Pak už záleží jen na trpělivosti jedince (už dlouho jsem nezažil ten blažený pocit, kdy film skončil a naskočily závěrečné titulky). Člověka jenom zamrzí, že ze zajímavého námětu, jaký Intacto bezesporu má, vznikl nezajímavý a prakticky zbytečný film. ()

mirec88

"Štěstí, co je štěstí? Muška jenom zlatá." Tento výrok z úplne iného filmu charakterizuje tento film. V Intactu sa to šťastnými ľudmi len tak hemží. Či sú naozaj šťastní? Asi nie. určte by som ja osobne nechcel žiť s pocitom, že len ja mám šťastie a nikoho sa nesmiem dotknúť, pretože budú mať smolu. Veľmi depresívna myšlienka. Film sa mi veľmi páčil - mám rád takto ťažko postavené filmy o šťastí, náhode a podobne a rád sa zaoberám takýmito vecami. Dávam plný počet, pretože takýchto neotrelých filmov nie je veľa. ()

• Exteriéry filmu se natáčely na ostrově Tenerife v okolí sopky Pico del Teide. (Fjera)
  • Scéna s létající strašilkou byla natočena pomocí pohybující se žárovky. (carott)
  • Filmem se inspirovala pro svůj klip britská skupina Pendulum. (carott)

Hledá se režisér!

Hledá se režisér!

18.02.2011

Pro remake Vrány, komiksovou adaptaci Preacher a DiCapriovo finanční drama z Wall Street. Máte zájem? Bohužel, hollywoodská studia momentálně vyjednávají s poněkud zvučnějšími jmény ;-). Pojďme… (viac)