Obchod storočia

• Česko Obchod století (viac)

Britská akční dobrodružná komedie svede dohromady nesourodou čtveřici, která zažije sérii komediálních nehod ve snaze rozjet nejsenzačnější akci v životě. Will Spencer, podnikatel s pozoruhodnou minulostí, a jeho parťák z kriminálu Tom Marks se už léta neviděli. Ale když Will vymyslí plán století, Tom je ten pravý a jediný, s kým jej dokáže provést. Dvojice ovšem potřebuje ještě někoho, komu může důvěřovat. Willova půvabná neteř Fiona, která vede oddělení marketingu v UK Space Center, má svého strýce ráda a navíc sdílí jeho vášeň pro adrenalin. A když pochopí, co se chystá, nechce zůstat stranou. A pak je tu ještě Tomův syn Travis, který se vyzná v technologiích a specializuje se na informatiku. Teď jsou konečně čtyři a akce může začít... Režie se ujal Chris Munro, hrají Martin Kemp, Chris Barrie, Stefan Booth, Joanna Taylorová ad. (oficiálny text distribútora)

PhillM.

Ale no tak... Tohle nebylo ani zdaleka tak hrozné, jak se z té hrstky ohlasů zdá. Vcelku mile pitomý film, který potěší Blessedem a Chrisem Barriem - po zhlédnutí traileru jsem měl strach, že většinu filmu bude trávit v ženských šatech, ale to se nakonec nepotvrdilo. Takže milý malý britský film, průměr, který neurazí. ()

LordMalak

Velká Británie vyvinula vesmírné průzkumné vozítko Explorer jehož pomocí se chce stát další mocností dobývající vesmír. Parta podvodníků má ale v plánu vydělat a prodat třeba kopii Rusům a Číňanům. Docela průměr. Těšil jsem se na britský humor a ten se nějak nedostavil. ()