Vincentov svet - Série 2

(séria)
USA, 2005, 6 h 1 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvorcovia:

Doug Ellin

Hudba:

Jeff Cardoni

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Debi Mazar, Jeremy Piven, Monica Keena, Gary Busey, Rex Lee, Malaya Rivera Drew, Jordan Belfi (viac)

choze

Druhá série je dramatičtější než první, což vyústí v silné finále. Až dosud bezstarostný sukničkář Vincent zvážní, když se mu do života vrátí bývalá láska. A několikrát se tu objeví a řekne pár vět James Cameron, který s Vincentem točí Aquamana (v roce 2005 - to Momoa snad ještě ani nebyl na světě). Dost by mě zajímalo, jak ho na to ukecali... ()

3DD!3

Druhá řada je supr. Kromě poflakování natankoval Vinny a jeho kámoši pořádný příběh v režii Jima Camerona. Každý v bandě má co říct a řeší se vzestup nebo pád. ()

VanTom

Vince se bezstarostným rozhazováním dostal tak trochu do finanční tísně, proto i přes své nulové nadšení (na rozdíl od všech ostatních) přijímá roli ve velkofilmu Aquaman (v roce 2005, kdy komiksy na velkém plátně zdaleka tolik neválely) režírovaném samotným Jamesem Cameronem (který zde má 3 pěkná camea)! Jenže jeho partnerku bude hrát Mandy Moore, nevyřešená dávná láska, jež se má brzy vdávat… Za kulisy preprodukce se nepodíváme, zato starosti herců a manažerů pořešíme opět s bezprostředním nadhledem a pohodovou, neokázale přirozenou kamarádskostí ve snové, ovšem slabé jedince požírající "jámě lvové". ()