Vincentov svet - Série 1

(séria)
USA, 2004, 3 h 26 min (Minutáž: 24–29 min)

Tvorcovia:

Doug Ellin

Scenár:

Doug Ellin

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Jeremy Piven, Mark Wahlberg, Ali Larter, Arielle Kebbel, Angie Patterson, Courtney Peldon (viac)

VanTom

Entourage ukazuje Hollywood a jeho hvězdy z toho nejrůžovějšího světla: jako prosluněné město plné krásných, mladých a bohatých lidí, jejichž den naplňují nákupy, večírky, (jednorázový) sex a vyjednávání o další roli. Prostě ráj na Zemi, jak si ho vysnívají všichni začínající umělci i fanoušci. Tímto světem nás vtipně provází 4členná partička kámošů kolem superstar Vincenta (+ jeho agent Ari), navzájem se pošťuchujících, přitom dokonale stmelených a podporujících. Hned bych s nimi měnil! :-) ()

choze

Čtyři kámoši - jeden vycházející filmová hvězda - se potloukají po Hollywoodu, nakupují si drahé auta, baráky a hadry, obráží večírky, pospávají s ženami, chodí na obědy s agenty... Vlastně to trochu připomíná hry holčiček s barbínami (až na to pospávání), akorát v chlapském provedení. Žádná velká dramata, za to sympatické postavy, vtipně dialogy a všeprostupující pohodovost v atraktivních hollywoodských kulisách. Kevin Dillon (Johnny) a Jeremy Piven (Ari) si seriál celkem kradou pro sebe. ()