liquido26

Původní seriál jsem neviděl, pouze remake s Cavillem. Tento televizní snímek jsem si sehnal hlavně kvůli tomu, že se v něm objevuje můj oblíbený herec Patrick Macnee a.k.a. pan Steed z Avengerů. Nicméně k mému překvapení tam zajímavých herců bylo víc. Jan Tříska si zde stříhnul roli sovětského gangstera a mluví nádhernou českou angličtinou. Objeví se i George Lazenby a nezahraje si nikoho jiného než Jamese Bonda, tedy spíš postavu s iniciály JB řídící Aston Martin, který je vybaven raketami a trousící suché britské hlášky. Honička po Vegas je asi nejzábavnější scénou z filmu. Příběhově je to průměr a rozhodně by neškodilo, kdyby to mělo o 15 minut míň. Nicméně to stojí vidět kvůli výše zmíněným hercům. ()

blondboss

Napoleon Solo sa vracia po 15-tich rokoch spoločne so svojim spoločníkom Ilyom. Vskutku podobné spracovanie aj scenár ako samotný seriál, herci sú o pár rokov vyzretejší a akcie sú na podobnej úrovni - viac vtipné ako reálne. Páči sa mi na tomto seriáli a aj filme, že si zo seba vie spraviť srandu, napr. hneď v úvode scéna odkazujúca na bondovskú sériu, na ktorej sa tento seriál prakticky zviezol, čo sa týka popularity. Každopádne toto je len pokračovanie nudného televízneho spracovania, o niečo kvalitnejšie. 55 % ()