Nikto nie je dokonalý

• Česko Nikdo není dokonalý (viac)
všetky plagáty

Steve je na vysokej škole a hrá tenis. Beznádejne sa však zamiluje do Shelly, ktorá taktiež hrá tenis, odvtedy to s ním ide dolu kopcom. Steve nemôže jesť, nemôže spať, má zlé známky, a napokon ho vyhodia z tenisového tímu. Čo má robiť? Jeho vynaliezavý kamarát mu poradí, aby zo seba urobil ženu - tak, aby sa dostal do blízkosti Shelly, ktorá ani nevie, že existuje. (oficiálny text distribútora)

dopitak

Teenage high v decentní rovině odjakživa baštím, a tady je to trochu předchůzce Dámy, nebo nedá mi a mnoha dalších. Milé, nenásilné, nepřekvapivé, dýchá z toho osmdesátkovost, tentokrát na západním pobřeží. Klišé o nováčcích na škole, místní krásné čarodějce a silných nabíječích vlastnících uživatelská práva. Ale ruku na srdce, film z americké vejšky, kde se hraje tenis, jsem zatím opravdu neviděl! _______Unikátní je také dabing, spolupráce bratislavského studia a brněnského Davay. Info pro dabingforum: Vyrobilo studio Attack Bratislava ve spolupráci se studiem Davay Brno. V českém znění hráli: Petr Gazdík, Aleš Zbořil, Jana Musilová, Petra Jungmanová, Radka Přibyslavská, Erika Kubálková, Jaroslav Kuneš, Ladislav Cigánek, Jiří Balcárek, Veronika Veselá, Martin Sláma, Lenka Filipová, Aleš Jarý, Eva Gorčicová a další. Připravili: Překlad Andrea Ostrihoňová Dialogy: Věra Vacková Produkce: Pavel Mráz a Luba Sonková Zvuk: Michal Zatloukal Režie českého znění: Anna Cicmanová ()

dehlie

banálny príbeh odohrávajúci sa na výške, kde sa sa steve kvôli láske vydáva za stefanie, pričom nikomu nie je divné, že hrá tenis a vyzerá ako východonemecká reprezentantka. ()