Vysoká společnost se začne výborně bavit, když si bohatá vdova Lillian Oglethorpe najme obratného právníka Rolanda T.Flakfizera jako svého poradce. Jeho první úkol: splnit panu Ogethorpovi sen o založení baletního souboru. Flakfizer si k tomu najme dva povedené pomocníky: Jacquese, všeuměla, který umí všechno a nic, a Rocca Melonchenka, taxikáře, uklízeče, odborníka přes liposukci a prodavače paruk v jednom. To, co následuje, se dá přirovnat jen k bláznivému útoku na Vaši bránici a znevážení kultury! Od bratrů Zuckerových, tvůrců filmů Bláznivá střela a Připoutejte se, prosím přichází nestydatě zřeštěná komedie! (oficiálny text distribútora)

pornogrind

To je přesně jedna z těch komedií u kterých dokážu pochopit hodnocení odpad, ale i 5 hvězd. Pro někoho to může být geniální úlet plnej vydařenejch gagů, pro druhýho zase jen snůška infantilního, trapnýho humoru. Pro mě to byla parádní oddychovka, která dokázala pobavit. K dokonalosti tomu ale něco chybí. ()

michalkop

Půjčovna mozků má na to, co nabízí, až příliš dlouhou stopáž. Ze začátku jsem se dost dlouho nudil. Vlastně to nebylo jen ze začátku, ale skoro po celý film. Jen dvě závěrečné scény stály za to. Ta v nemocnici a ta při Labutím jezeru. Výtečné. Bohužel těch posledních 20 minut film neutáhne. Na film se znovu nepodívám. 30% za skvělý konec. ()

P@\/EL

Tato komedie je vlastně taková taškařice, která se vyznačuje grotesktním humorem. Lze tady rovněž vypozoraovat absurdní prvky, co je ovšem hlavní, je strhující spád filmu, kdy se pořád něco děje a děj přináší spoustu výborných nápadů. Některé vtípky se sice míjí trošku účinku, ale právě díky svižnějšímu tempu a vydařeným gagům film nenudí. ()

Martin741

S US stylom humoru je to tazke. X krat sa stane, ze tento humor je uplne mimo vkusu europskeho divaka /krasnym prikladom je trilogia Smokey and The Bandit/, ale tuna sa US humor vynimocne trafil tomu europskemu. Dennis Dugan ukazal, ze je sice len priemerny rejza, ktory rozhodne nema na velikanov, ale film dobre odsypa, da sa parkrat zasmiat : 70 % ()

Blazkowicz

Fakt těžké toto ohodnotit. Ze začátku jsem vůbec netušil o co jde, protože to byl jeden velký chaos. Asi tak od poloviny už konečně sem tam nějaká dobrá scénka, ale dějově pořád nic. Stopáž fakt krátká, takže konec je velmi rychlý a dokonce i vítaný. Párkrát jsem se zasmál, ale jinak až moc ztřeštěné. 2-* ()