Blízká budoucnost. Posádka pozemského raketoplánu se blíží k Marsu. Technické potíže způsobí velmi tvrdé nouzové přistání, a loď je značně poškozena. Astronauti se brzy setkávají s nepřátelskými obyvateli Marsu, jejichž města jsou vystavěna v podzemí. Jsou vtaženi do občanské války, kde se extrémistická frakce snaží svrhnout marťanského vládce Marduka (Tony Amendola). Astronauti se musí rozhodnout, na čí stranu se postaví, aby si získali důvěru svých vyspělejších sousedů. (zipacna)

19Lenka

Nejlepší zhlédnuté skifi za poslední dobu. Proč film vidět: 1) Uvidíte naprostou pohodu a úsměvy všech členů posádky, aťsedějecoseděje, po celý film. 2) Uvidíte neustále nacpávajícího se Igora. 3) Uvidíte svou oblíbenou postavu jménem Ambrož, který to chudáček celý film schytává. 4) Uslyšíte nesmrtelnou větu "Viděla si to?" 5) Uvidíte svářejícího Minecraft panáčka. 6) Poznáte, že i hadice od sprchy má na Marsu své využití. 7) Uslyšíte další nesmrtelnou větu "To je tvá rodina?" 8) Uvidíte rajčatový protlak v helmě. 9) Uvidíte nespočet hustých bojových scén s HUSTOU tvrdou muzikou v pozadí. 10) Uvidíte nádherné modroočky. 11) „Moji vojáci tě nepřestanou hledat, dokud tě nenajdou“ Aha, tak jo. 12) Budete přemýšlet o tom, jestli se opravdu za každou spolupráci takto odměňuje. 13) Neuvidíte, jako u většiny filmů, nepovedené záběry na konci snímku. Ty jsou už během něj. │PS: "Byla to pro tebe velká oběť, vzít si starého muže?" Hvězdička za odvahu. A smích. A Igora. ()

Martinius

diletantsky natocene vesmirne cecko s podpriemernymi hereckami a hercami (ktori posobia ako vypozicani z pornofilmu), naivnym az inzitne prevedenym nametom a do oci bijucimi lacnymi neinspirovanymi kulisami, ktore su trochu podtrhnute predpotopnou digitalnou technikou. zaujimava myslienka, zalozena na badani publicistu zachariu sitchina a jeho pre-astronautickom vyklade starosumerskych textov o stvoreni, tak uplne minula svoj zamer (ak nejaky vobec mala). ()

Pitryx odpad!

Už na začátku, když jsem viděl valící se kameny nenechávající za sebou stopu, mi bylo jasné, že půjde o kravinu nejvyššího kalibru. No a po scéně na Měsíci, kdy za kosmonauty není v prachu ani stopa jsem se v tom utvrdil. To snad bylo točený v divadle, něco doděláno v PC, prostě žádná snaha udělat něco dobře. No, větší koninu jsem už chvíli hodnou neviděl. Mars s tím. 201209088624/8753 ()

DexMASTER094

Vizuální efekty přdčili mé očekávání na rozdíl od normální kamery. Část dělaná počítačově vypadá poměrně dobře na to že film neměl velký rozpočet. Naopak žalostná je práce s normální kamerou, která vypadá příšerně. Nebo aslespoň hůř než jsem čekal, a to jsem nic velkého nečekal. Příběh sám o sobě není zas tak špatný, ale sráží ho provedení, které bylo zvoleno. Suma sumárum - 1 hvězdička za efekty, druhá hvězdička za příběh a pokud máte rádi sci-fi jako já, tak si tam přihoďte ještě jednu. za mě 3/5. ()

feryk

Téma Marsu, prehistorické návštěvy mimozemšťanů, zásah do vývoje člověka na Zemi, přežívající podzemní civilizace na Marsu, pyramidy atd... to je vše lákavé téma, ale zpracování je bohužel laciné a tragické. Amatérsky natočený film s triky ze šedesátých let, špatným scénářem, špatným dabingem, ale za snahu využít tyto kacířské myšlenky dávám jednu hvězdičku. Dnes je u moderních scifi bohužel pravidlem orientování na boha všehomíra, víru, ekologická poselství, celosvětový mír, zdařilou evoluci, genderovou rovnost atd... ()