Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

Vabr

Jedná se o tu dvoutisícovkovou komedii typu, že má pouze originální nápad. Ze začátku je to vtipné, ale postupem stopáže to vtipné být přestane a je to spíše trochu už trapné. Před zhlédnutím jsem tu četl komentář, že bylo vtipnější, když Lindsay Lohan byla klikařka než smolařka a dost jsem se tomu názoru divil. Po zhlédnutí to musím jen potvrdit, podle mě měli prohodit role, bylo by to možná tak lepší. Vyhodnocení: Na jedno zhlédnutí to ale jde ()

Yardie

Lepších 50%. Docela dobrý nápad, nicméně zpracování mohlo být trošku lepší a hlavně zábavnější. Začátek se docela povedl, bylo to zábavné, rychlé a dynamické. Ale potom se to už jen prodíralo v podstatě bez humoru. Tedy tvůrci se zde snažili o humor, ale mi to moc vtipné nepřišlo. Prostě neudrželi nastoupenou "kvalitu", která sice nebyla bůhví jak vysoká, ale zlá také ne. Takže druhá polovina se proměnila jen v takový film, spíše asi pro takové mladší a méně náročné publikum. Škoda, potenciál to mělo. Howgh! ()

blackJag

Z Lindsay Lohanové se z nadějné dětské hvězdičky studia Disney postupně stala trpěná protekční kráva á la Paris Hiltonová (s tou ostatně ráda vymetala putyky a pánské poklopce), což nakonec vedlo k tomu, že ji nikdo nechtěl moc obsazovat. Tento film je ještě z doby, kdy se celá aféra jejího života teprve lámala a nepatří k tomu nejhoršímu z jejího repertoáru. Přiměřeně dlouhé, přiměřeně zahrané, přiměřeně divácky snesitelné. 50% ()

Spooner

Tak takovou komedii potřebovala Lindsay jako sůl. Od dob filmů Mean Girls a Freaky Friday totiž žádnou pořádnou komedii nenatočila takže se konečně můžem těšit na Lindsay jak jí máme rádi. Ne že by byl příběh nějak originální, dá se na něm ale dobře stavět, a zde se to povedlo. Po ucházejícím začátku se to totiž docela rozjede a díky Lindsay je to opravdu sranda, protože ona má opravdu komediální talent (ať si řikaj všichni co chtěj, já si to prostě pořád myslím). Její mužský protějšek Chris Pine navíc taky hraje docela dobře, takže v tom není sama. Lindsay se prostě s Disneyem rozloučila se ctí a natočila dosti příjemnou komedii. Normálně bych asi dal 3*, ale kvůli Lindsay musím jít výš ;-) ()

bouncer

Romantická komedie, která sice nepřichází s ničím originálním a užasným, proč by se o ní mluvilo ještě za několik let. Ale to vám při sledovaní nemusí vadit, zvlášť když se máte na co dívat (třeba Lindsay Lohan) a film vám nabídne všechno co od romantické komedie očekáváte. Prostě takový kvalitní průměr. ()

• Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)
  • Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)
  • Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)