Uprostred volebnej kampane vážne ochorie poradca senátora za New Jersey, ktorý sa usiluje o znovuzvolenie. Zlyhá mu pečeň a je dočasne paralyzovaný. Volebnú kampaň sleduje už len z televízie a nestačí sa čudovať senátorovým vyhláseniam. Cuddyová medzičasom príjme do Houseovho tímu novú posilu, mladú geniálnu študentku, ktorú musí House napriek svojej vôli rešpektovať a poskytnúť jej šancu, aby sa presadila. (TV JOJ)

tranquill

"Hele, to, že jsem měl svou klobásku ve tvý žemličce, tě ještě neopravňuje rozhodovat, jaký brambůrky budu jíst přes den!" - "Jestli tu chcete zůstat, mějte názor!" - "Vy dva máte součet IQ vysoko nad 300! ... Hmm, to se dá říct i o pěti blbcích!" ()

topi80

Nový ženský exemplář v týmu. Asi nám půjde trochu na nervy, ale rozhodně nabízí do budoucna spoustu bezvadných situací. Už tady se hláškovalo ostošest. "Ale vždyť on lže!" "Ano, říká se tomu mít projev." ()

• Pri zvažovaní schistosomiázy Dr. Taub (Peter Jacobson) hovorí: "tropické baktérie, schistosomiáza." Schistosomiáza je ochorenie spôsobené parazitickými červami rodu Schistosoma, nie baktériami. (Pat.Ko)