Invaze světů

• USA H.G. Wells' War of the Worlds
všetky plagáty

Civilizace je v ruinách, zemi napadla nepřátelská rasa. V okamžiku pokrývají impozantní "Walkers" celou planetu a ničí vše, co jim stojí v cestě. Mezitím, co si vetřelci podrobují město za městem a zanechávají za sebou jen lidské kostry, hledá jeden odhodlaný muž zbraň, která by zvrátila situaci. (oficiálny text distribútora)

Suomi odpad!

Tento film je asi to nejhorší co jsem v životě viděl, po naprosto stupidním začátku,se rozjede něco, co se nedá ani komentovat, děj neexistuje, efekty-tak na nich si vyhráli, ty tam nejsou snad vůbec a o hereckých výkonech nemá smysl mluvit.Film začne tím , že někde havaruje něco z vesmíru,ta věc spadne na zem, vytvoří kráter a do toho spadne člověk, 15 minut řeší jak člověka vytáhnout s kráteru, než další záběry ukáží, že je hluboký asi půl metru,řvou na sebe, jako by byl někde 50 metrů pod zemí a takto skvěle jede film po celou dobu.Tento film by se měl uchovat,pro další generace, hlavně pro Uwe Bolla,protože ten jedinej by se v něm snad inspiroval. ()

BillHocking odpad!

Myslím, že hodnocení filmu oprávněně nestoupá nad desetiprocentní hranici. Pravdou sice jest, že hlavní hrdina George má pěknou mladou ženu, dceru a rozumí astrofyzice, ale žádná z těchto skutečností zážitek nevylepšila. Na světě často platí, že bratr mající oporu v bratru je jako opevněné město, jenže v tomto případě se od sebe bratři odtrhli až příliš brzy. Jeden z nich se vlastně odtrhl doslova. A právě toto je jedna ze scén, nad kterou jsem se lehce podivil. Když totiž na Georgova bratra spadl kámen a přepůlil jej na dvě poloviny, tak se mu zřejmě záhadně podařilo absorbovat celou jeho spodní polovinu těla, protože zbyla jen polovina horní. To je ale pouze jen malá výhybka. Nesmírně důležitou roli sehrál ve filmu pastor, který ze sebe sypal jedno moudro za druhým - nakonec bohužel zemřel, přestože "to třeba Bůh nechtěl", anebo "prostě jen věřil v lež a fikci". Zajímavá byla taky chvíle, kdy se hlavní hrdinové bavili pod stromem a jeden z vetřelců stál velmi nenápadně přímo nad nimi (viz. obrázek: http://img.fdb.cz/galerie/n/n262c615b5a99ea9923a519c708a319.jpg). Prostě jsem akorát čekal víc momentů, kdy by se dalo zasmát na úkor levných herců a špatného grafického provedení. Snad jsem nebyl moc "namlsaný" z nedávného Black Sheep. Každopádně kdybych chtěl, vytáhnu ze svého rekta podobný zázrak. A tímto jsem to definitivně odepsal do kategorie Odpad! Této science-fiction podívané by Ezechiel vzkázal pouze: V den svého narození jsi byla pohozena v poli, protože jsi vzbuzovala hnus. ()

VIETNAM20

Tenhle film jsem zakoupil za 9 Kč v bazaru protože mě zaujal tématem. Doma jsem ale zjistil že to má zde takto nízké hodnocení. Říkal jsem si že to bude asi teda velká hrůza. No po vložení DVD do přehrávače mě překvapilo dost kvalitní obraz na tomto nosiči. Čekal jsem špatný při tomto hodnocení. A co se týče samotného filmu. Ano není to áčkový film který by trhal rekordy. Je to nízkorozpočtový. Ale zase to tak špatný taky nebylo. Pravda samotný mimozemšťany,roboti, kraby :-) nebo co to vlastně bylo byli nekvalitní. Mohli na nich trochu zapracovat když vymyslí tento film.Občas mě i vadil během děje střih kdy záběr obrazu pomalu tmavnul. Ale přesto jsem film dokoukal dokonce s jedinou pauzou,kdy jsem si šel namazat 3 housky s taveným sýrem se šunkou. A že by ten film na mě nechal nějaké následky z nekvality se říct nedají. A jak tady někteří píší,že se tam objevili mimozemšťany jen jednou není pravda. Já je tam viděl minimálně cca 6x . Konec filmu jsem si teda představoval trochu jinak. Dávám 2 hvězdy. Možná jsem divný :-) ()

Asia_Power odpad!

Budu stručná, jelikož tento film si dlouhý komentář nezaslouží takže jen pár řádků max 30. Skoro to samé jako Válka světů akorát bez efektů, příběhu, herců, děje, logiky no a tak celkově mě to tak trochu sralo. A hned Vám napíšu proč. Proto !! No tak jo... Začátek (první minuta) fajn - Byla tam žena, byla hezká a byla nahá. Právě jsem popsala jedinou dobrou scénu filmu. A pak to začalo spolu s dopadem "hvězdy jasné" jít všechno do sraček tááákže - Musím vyzdvihnout vizuál mimozemšťanů. Ten je totiž fakt totálně mimo. Vypadalo to asi jako železná veš velikosti paneláku, co jí svítí jedno oko. Neskutečná paráda !! Lidi likviduje pomocí mocného modrého pixelového paprsku za zvuků libozvučného PIF PIF, PAF PAF, PUF PUF a jako BONUS je tenhle mimozemšťan asi chvílema neviditelnej, protože si ho všichni vždy všimnou až když je doslova a do písmene lidem za prdelí. Chápu, že člověk občas něco přehlídne, ale že si hlavní hrdina nevšimne, že je s jedním kokotem pastorem přímo pod mimozemšťanem, kterej měří cirka 30 metrů a šli k němu po rovině to je moc. Na oplátku mimozemšťan buď usnul, nebo je taky slepej, protože si jich taky nevšimne. Takže se pod ním nažerou a odejdou. Legendární scéna !!! Jo sry, když dožerou tak si všimnou, že neviděj nebe a stromy kolem jsou divný a dojde jim, že jsou pod ním. Bystří kluci...ale vrátím se v ději zpátky. Náš hrdina jako prvního parťáka má vojáka a to je Vám panečku hukot !! Celou dobu se od sebe skoro nehnou na krok, při sraní se určitě držej za ruku a spinkaj v objetí, ale pak, když utíkají, tak běží vedle sebe a najednou jeden běží rovně a druhej se dá doleva. Nezavolaj na sebe, ignorujou se a ... rozejdou se. Možná to bylo tím, že voják zjistil, že brácha hlavního debila (čti hrdiny) statečný ex-ranger chcípnul a tak už neměl důvod s debilem pokračovat v cestě. No a pak náš hrdinný kokot potká pastora Viktora a to je takovej ultračurák , že Vás bude srát během deseti vteřin. Krom toho, že jsem celou dobu čekala kdy zkusí hrdinu vykouřit, totiž neustále mele o zkouškách boha a pevné víře. Vše je zkouška, víra musí být silná a vše dopadne dobře. Když to zrovna káže své ovečce, která přišla o dvě děti, tak se pak hrozně diví, že ho dotyčná pošle i s bohem do prdele a za provolávání pána a boha k tomu, plká jak jen mohla takhle ztratit víru a ptá se našeho hrdiny jak je to možné. A co se pak nestane??? Mocná zkouška víry !!! Páter začne mít hlad a bude ho bolet hlava. Jako fakt. A najednou je to samé - Proč mám já trpět, když jsem byl celej život věrný služebník? Bůh nás opustil. Bůh se k nám odvrátil. Ztrácím víru. A nakonec se dostane k - Seru na něj, neexistuje !!! A tohle se filmu musí pochválit. Krásná ukázka některých "křesťanů" Když VÁM umře rodina, máte mít víru, ale když pak JE bolí hlava a maj ONI hlad, tak už to není zkouška, už je to nespravedlnost a bůh neexistuje. Zmrdi. Proto nesnáším náboženství. Ať si každej věří čemu chce ale neotravuje s tím ostatní. Já jako buddhistka (kdo je pravej buddhista ví že buddhismus není náboženství) si taky kráčím po své cestě a když mě ta cesta zavede do prdele tak vím, že jsem kráčela na píču, ale neviním za to Budhu, zmrdala jsem to sama. A hlavně nepíčuju na všechny kolem - Tohle je ta pravá cesta, vole pyčo!! Jinak u sledování filmu a dialogů vám hrozí klesnutí vašeho IQ každou minutu o cca 1,5 bodu takže na konci filmu už budete mektat, tleskat ručkama, chcát pod sebe a krvácet z nosu. Mohla bych ještě vypíchnout další snůšky hoven co tam jsou, ale jebu na to. () (menej) (viac)

Chasm odpad!

Musim přiznat, že sem to nedokoukal do konce, ale vlastně ani nevěřim nikomu, kdo tvrdí, že se mu tento kousek do konce shlédnout podařilo. Impozantní "Walkers" vlastně moc impozantní nejsou, s nulovými efekty se "tvůrcům" nemohlo podařit stvořit o moc lepší věc, než tyhle trapně kreslené obří kraby, které dokážou sesmažit člověka jedním krátkým zeleným paprskem, až z něj zbyde jen ubohá kostřička, s troškou připáleného masa........ No prostě paráda! ()

• Georgeova (C. Thomas Howell) syna Alexe si zahrál hercův vlastní syn Dashiell Howell. V česky dabované verzi se však ze syna Alexe stala dcera Alex. (L_O_U_S)